Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Jablotron na veletrhu FOR ARCH. Přijďte se za námi podívat!

Další ročník veletrhu FOR ARCH se blíží a my chceme i tentokrát nabídnout návštěvníkům ucelené řešení pro vnitřní klima, tedy větrání i topení. Pod značkou Jablotron totiž naleznete kompletní sortiment produktů pro vnitřní prostředí rodinných domů.

Pro letošní ročník veletrhu FOR ARCH jsme si připravili několik zajímavostí v čele s chladicím modulem CoolBreeze, výkonově menší variantou rekuperace Jablotron Futura a chybět nebude ani elektrokotel Jablotron Volta.

Oblast větrání bude tentokrát zastoupena rekuperační jednotkou Jablotron Futura ve dvou výkonových provedeních (Futura L 350 m3/h a Futura M 250 m3/h). Jednotka Jablotron Futura je inovativní jako celek a řadou vlastností se odlišuje od rekuperačních jednotek, které lze najít v této době na trhu - ať už je to fungování bez předehřevu až do teploty -19 ºC a s tím spojená nízká spotřeba energie, navracení vlhkosti díky řízenému entalpickému výměníku, nebo vzdálená správa přes cloudové služby Jablotron.


Rekuperační jednotka Jablotron Futura a  chladicí modul CoolBreeze

Novinkou je možnost doplnění o chladicí modul CoolBreeze, který tvoří s rekuperační jednotkou Jablotron Futura jeden celek. V letním období zajistí výrazné ochlazení a odvlhčení přiváděného čerstvého vzduchu a z toho plynoucí nulový tepelný získ větráním. Dalším benefitem je nízká celková spotřeba modulu v porovnání s dosaženým ochlazením a odvlhčením přiváděného čerstvého vzduchu. Modul CoolBreeze může pracovat i v reverzním chodu v režimu tepelného čerpadla a je tedy i velmi efektivním způsobem přitápění, především před začátkem topné sezóny.

Přijďte na ForArch 2018, právě spouštíme validační prodej elektrokotle Jablotron Volta
Přijďte na ForArch 2018, právě spouštíme validační prodej elektrokotle Jablotron Volta

Validační prodej elektrokotle Jablotron Volta

Na stánku bude k vidění i jedna z novinek v našem produktovém portfoliu, elektrokotel Jablotron Volta, pro který právě spouštíme validační prodej. Elektrokotel Jablotron Volta je dostupný ve výkonovém provedení 6 a 12 kW a vyznačuje se především skutečně plynulou regulací tepla, důmyslnými regulačními algoritmy řízení (adaptivní regulace se sama přizpůsobí tepelné ztrátě domu, bez nutnosti nastavování ideální topné křivky) a jednoduchým ovládáním.

Poradenství

Novinkou v rámci naší expozice bude také malé poradenské okno.
Návštěvníkům v pravidelných vstupech ukážeme, na co si dát při nízkoenergetické výstavbě pozor, co je nezbytné, užitečné a čemu se právě naopak vyhnout. Podstata je velmi jednoduchá, stačí jen zapojit zdravý selský rozum - dobře izolovaný a správně větraný dům má velmi nízké nároky na energii pro vytápění. Nemá proto smysl investovat do složitého topného systému a novostavbu zbytečně překombinovat technologiemi, které ženou výslednou cenu do závratných výšin.

Zástanci jednoduchých řešení si přijdou na své, protože dům s minimální tepelnou ztrátou není drahý a není ani komplikovaný a my ukážeme, jak na to.

Najdete nás v Hale 4, na stánku C08.

Těšíme se na setkání s Vámi na veletrhu FOR ARCH.

Tým JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY

JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o.
logo JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o.

JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o. je českým výrobcem a dodavatelem systémů pro vytápění, chlazení a větrání s rekuperací. Cílem společnosti je systematicky zlepšovat prostředí, ve kterém lidé tráví nejvíce času - tzn. vnitřní prostředí budov a výrazně ...