Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

JABLOTRON se pouští do oblasti větrání s rekuperací

Firma JABLOTRON, která je úspěšným výrobcem zabezpečovací techniky s celosvětovou působností, rozšiřuje své podnikání do oblasti technického vybavení domů. Prvním zařízením z nového segmentu produktů je větrací jednotka Futura, určená pro nízkoenergetické a pasivní domy.

Futura - Plíce Vašeho domova

Minulý týden byla na veletrhu FOR PASIV, se značným zájmem veřejnosti a za osobní účasti zakladatele JABLOTRONU Dalibora Dědka, představena unikátní rekuperační jednotka Futura, kterou vyvinula firma JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY se sídlem v Holešově.

Jednotku charakterizuje především bezkonkurenčně nejnižší spotřeba energie v teplotách pod bodem mrazu, ale tato úsporná funkce není její jedinou předností. Futura poskytuje uživateli přístup přes mobilní aplikaci, můžete ji tedy ovládat kdykoliv a odkudkoliv. Dokáže reportovat potřebu výměny filtrů přímo servisnímu technikovi nebo ve spojení s alarmem Jablotron například monitorovat celkovou spotřebu domu.

Investice do výzkumu, vývoje rekuperační jednotky a vybavení kalibrovaného testovacího polygonu, schopného simulovat jakékoliv klimatické podmínky, přesáhly 60 milionů korun. Jejich výsledkem je zařízení, které má špičkové parametry, skvělý design a jednoduché ovládání. Hodnoty, které JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY deklaruje, se opírají o certifikát podle přísného německého standardu pro pasivní výstavbu PHI.

Na trhu existuje mnoho rekuperačních jednotek. V JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY nemáme přehnaná tvrzení, ani jsme nevymysleli perpetuum mobile, pouze dokonale využíváme zákonů fyziky. Přijďte se přesvědčit o jedinečných vlastnostech jednotky Futura na www.jablotronlt.com.

Rekuperační jednotka Futura Jablotron
Rekuperační jednotka Futura Jablotron

zleva Jan Průša (project manager Jablotronu), Dalibor Dědek (zakladatel Jablotron Group a.s.) a Roman Šalomoun (ředitel Jablotron Living Technology)
Rekuperační jednotka Futura Jablotron
Rekuperační jednotka Futura Jablotron

JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o.
logo JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o.

JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o. je českým výrobcem a dodavatelem systémů pro vytápění, chlazení a větrání s rekuperací. Cílem společnosti je systematicky zlepšovat prostředí, ve kterém lidé tráví nejvíce času - tzn. vnitřní prostředí budov a výrazně ...