Služby pronájmu pro datová centra

Rychlá a spolehlivá dočasná řešení chlazení
Datum: 16.3.2015  |  Organizace: Trane ČR spol.s r.o.  |  Firemní článek

Trane ČR spol.s r.o.
Thámova 11
186 00 Praha 8

tel.:+420 702 212 196
e-mail:
web:www.trane-chiller-rental.com  www.trane.cz

Řízení odvodu tepla v datových centrech

Nepředvídatelné nároky rychle rostoucích datových center vyžadují nezbytně spolehlivou správu chlazení. Hustota serverů ve stávajících a nových datových centrech roste úměrně zvyšujícím se potřebám. Nedostatečná kapacita chlazení může způsobovat zbytečně drahé výpadky a negativně ovlivnit kvalitu a produktivitu.

Vlastníci a operátoři datových center musejí počítat s mimořádnými situacemi a zajistit nepřerušený provoz. Rychlé a spolehlivé řešení přechodného chlazení je správnou volbou. Rizika během nouzových situací i plánovaných odstávek můžete zmírnit využitím služeb pronájmu Trane Rental Services.

Komplexní a hotová řešení chlazení k pronájmu

Každé datové centrum je jedinečné a má individuální nároky na chlazení. Náš komplexní přístup k problematice chlazení zahrnuje výběr, instalaci, zprovoznění a provoz vhodného vybavení, které usnadní realizaci vašich obchodních potřeb a splnění operačních cílů, jako například:


  • Přizpůsobování neustále se měnícím požadavkům
  • Minimalizace výpadků při selhání
  • Kontrola nákladů na vlastnictví a provoz

Zařízení Trane je pečlivě vybíráno tak, aby splnilo vaše individuální požadavky. Dodávka a montáž všech pronajímaných jednotek je naplánována tak, aby zcela vyhovovala vašim činnostem.

Proč zvolit služby pronájmu Trane?

  • Rozsáhlá, modernizovaná a dobře udržovaná flotila pronajímaných jednotek
  • Kompletní nabídka příslušenství pro rychlou a snadnou instalaci
  • Široká servisní síť zkušených techniků s autorizací výrobního závodu

Služby na klíč od začátku do konce

Společnost Trane je světovou jedničkou v oblasti výroby a dodávek vzduchotechnických a klimatizačních zařízení (HVAC). Zařízení, která používáme pro pronajímané aplikace, sami navrhujeme a vyrábíme. Naše služby na klíč zahrnují dodávky zařízení, jejich nastavení, monitorování a odstavení z provozu. Můžete se spolehnout, že technici společnosti Trane se postarají o plynulý chod nainstalovaného zařízení. Máme k dispozici vše, co potřebujete k udržení optimálního provozu datového centra.

Řešení chlazení od důvěryhodného partnera

Společnost Trane disponuje jedním z nejmodernějších vozových parků chladicích jednotek v Evropě a na Středním východě. Společnost Trane má k dispozici 130 prodejních a servisních pracovišť a více než 1000 nejlépe školených prodejních a servisních techniků v tomto odvětví. Máme tedy ty nejlepší předpoklady pro zajištění vašich požadavků v oblasti speciálních a sezónních aplikací.

Poskytujeme rychlé, bezpečné a cenově efektivní řešení. Náš tým obchodních a logistických specialistů, projektantů a servisních techniků dokáže rychle přetvořit vybavení, které potřebujete, na bezproblémově fungující systém, který předčí vaše očekávání.

Kontaktujte nás

Chcete-li si pronajmout chladicí jednotku nebo se chcete dozvědět více o službách pronájmu Trane, navštivte nás na adrese: www.trane-chiller-rental.eu a podívejte se na naše video o službách pronájmu společnosti Trane.


Logo Ingersoll Rand
 

Trane® je značka společnosti Ingersoll Rand®. Ingersoll Rand (NYSE:IR) zlepšuje kvalitu života tím, že vytváří pohodlná, udržitelná a úsporná prostředí. Naši lidé a naše portfolio značek – Ingersoll Rand®, Trane®, Thermo King® a Club Car® – spolupracují při zlepšování pohodlí a kvality vzduchu v rezidenčních i komerčních budovách, přepravě a ochraně potravin a zboží podléhajícího zkáze a zvyšují technickou produktivitu a úspornost. Jsme globální společností, jejímž závazkem je udržitelný pokrok a trvalé výsledky.

 

Datum: 16.3.2015
Organizace: Trane ČR spol.s r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Partneři - Větrání a klimatizace

logo JANKA ENGINEERING
logo JABLOTRON
logo Ziehl-Abegg
logo ZEHNDER
logo ATREA
logo ebm-papst
 
 

Aktuální články na ESTAV.czSilniční mosty ze dřeva? Proč ne!Stát chce půjčit mladým rodinám na bydlení až dva miliony korunDo 3. ročníku České ceny za architekturu se přihlásilo 145 realizacíDveře bez rušivých detailů pro dokonalý interiér