Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Služby pronájmu pro sklady


Regulace vzduchu ve skladech

Účinná regulace teploty a vlhkosti ve skladech je zásadně důležitá pro zajištění vhodných skladovacích podmínek a příznivého pracovního prostředí. Většina zboží ve skladech, jako například elektronika, papír nebo zboží podléhající zkáze, vyžaduje skladování v řízených podmínkách. Pro farmaceutické zboží má zásadní význam bedlivé monitorování skladu. Nekontrolované změny vlhkosti a teploty mohou mít závažné důsledky pro léky, které mohou ztratit účinnost nebo se stát potenciálně nebezpečnými. Komplexní přístup k regulaci vzduchu ve skladu může zlepšit komfort pracovníků a zároveň optimalizovat skladovací podmínky tak, aby byly splněny provozní cíle.

Hotové řešení podle potřeb vašeho skladu

Technici společnosti Trane jsou připraveni spolupracovat s vaším provozním týmem při hloubkovém auditu vašich požadavků. Zařízení je pečlivě vybíráno tak, aby podávalo potřebný chladicí výkon. Dodávka a montáž všech pronajímaných jednotek je naplánována tak, aby zcela vyhovovala vašim činnostem.

Proč zvolit služby pronájmu Trane?

  • Rozsáhlá, modernizovaná a dobře udržovaná flotila pronajímaných jednotek
  • Kompletní nabídka příslušenství pro rychlou a snadnou instalaci
  • Široká servisní síť zkušených techniků s autorizací výrobního závodu

Služby na klíč od začátku do konce

Společnost Trane je světovou jedničkou v oblasti výroby a dodávek vzduchotechnických a klimatizačních zařízení (HVAC). Zařízení, která používáme pro pronajímané aplikace, sami navrhujeme a vyrábíme. Naše služby na klíč zahrnují dodávky zařízení, jejich nastavení, monitorování a odstavení z provozu. Můžete se spolehnout, že technici společnosti Trane se postarají o plynulý chod nainstalovaného zařízení. Máme vše, co potřebujete k vytvoření ideálních podmínek ve skladu pro skladování citlivého zboží nebo pro zajištění pohodlí zaměstnanců při práci.

Řešení chlazení od důvěryhodného partnera

Společnost Trane disponuje jedním z nejmodernějších vozových parků chladicích jednotek v Evropě a na Středním východě. Společnost Trane má k dispozici 130 prodejních a servisních pracovišť a více než 1000 nejlépe školených prodejních a servisních techniků v tomto odvětví. Máme tedy ty nejlepší předpoklady pro zajištění vašich požadavků v oblasti speciálních a sezónních aplikací.

Poskytujeme rychlé, bezpečné a cenově efektivní řešení. Náš tým obchodních a logistických specialistů, projektantů a servisních techniků dokáže rychle přetvořit vybavení, které potřebujete, na bezproblémově fungující systém, který předčí vaše očekávání.

Kontaktujte nás

Chcete-li si pronajmout chladicí jednotku nebo se chcete dozvědět více o službách pronájmu Trane, navštivte nás na adrese: www.trane-chiller-rental.eu a podívejte se na naše video o službách pronájmu společnosti Trane.


Logo Ingersoll Rand
 

Trane® je značka společnosti Ingersoll Rand®. Ingersoll Rand (NYSE:IR) zlepšuje kvalitu života tím, že vytváří pohodlná, udržitelná a úsporná prostředí. Naši lidé a naše portfolio značek – Ingersoll Rand®, Trane®, Thermo King® a Club Car® – spolupracují při zlepšování pohodlí a kvality vzduchu v rezidenčních i komerčních budovách, přepravě a ochraně potravin a zboží podléhajícího zkáze a zvyšují technickou produktivitu a úspornost. Jsme globální společností, jejímž závazkem je udržitelný pokrok a trvalé výsledky.

Trane ČR spol.s r.o.
logo Trane ČR spol.s r.o.

Pronájem průmyslového chlazení a vytápění (chladicí jednotky "chiller", mobilní klimatizace a tepelná čerpadla). Služby půjčovny "Trane Rental Services" nabízejí pronájem širokého spektra zařízení pro plánované a neplánované potřeby jako jsou průmyslové ...