Zakázka veřejných toalet na pražské Náplavce

Datum: 27.12.2017 02:00  |  Organizace: JANKA ENGINEERING s.r.o.  |  Firemní zpráva

Společnost JANKA ENGINEERING s.r.o. realizovala zakázku zakrytí veřejných toalet s využitím moderního designu, které se nachází na pražské Náplavce. Zadavatelem zakázky byl Magistrát hlavního města Prahy.

JANKA ENGINEERING s.r.o.
Vrážská 143
153 01 Praha 5

tel.:251 088 111
e-mail:
web:www.janka.cz
JANKA ENGINEERING s.r.o. realizovala zakázku zakrytí veřejných toalet na pražské Náplavce
JANKA ENGINEERING s.r.o. realizovala zakázku zakrytí veřejných toalet na pražské Náplavce

Společnost JANKA ENGINEERING na této zakázce spolupracovala s MgA. Lukášem Raisem, který se specializuje na práci s kovem a celou akci zastřešoval jako generální dodavatel. Samotný projekt zpracoval Ing. arch. MgA. Petr Janda.

Díky nestandardním rozměrům díla musely být vyrobeny speciální plechy ve Vítkovických železárnách. Předmětem zakázky bylo vyřezání tvarových dílů, které se následně sestavily a svařily do menších sestav a poté byly transportovány lodí na Náplavku, kde se z nich sestavilo a znovu svařilo monumentální dílo o rozměrech: výška 4 m, délka 12 m a váha 9,5 tun.

Byla to nová zkušenost vyrobit něco jiného, zvláštního než je pro nás typická výroba vzduchotechnických jednotek, ventilátorů, průmyslového chlazení nebo drážních aplikací, které vyrábíme již od roku 1872.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Kvalita vnitřního prostředí budov na počátku nového tisíciletí

7.3.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Kvalitu vnitřního prostředí budov na počátku nového tisíciletí lze řešit energeticky úsporně a tak, aby byly eliminovány negativní projevy průmyslové činnosti, dopravy atp. Základy legislativy a jaká zařízení lze využít, o tom se přenášelo na školení organizovaném společností Korado a.s.

Zdravá škola – školy šetrné ke zdraví dětí i učitelů

20.2.2018 | pracovní skupina Zdravé vnitřní prostředí České rady pro šetrné budovy
První dotační tituly podporující energetickou úspornost budov pomohly školám zateplit a snížit energetické ztráty. Velkým problémem, o kterém se tolik nehovoří, je ovšem i špatná akustika a nedostatečné osvětlení. Pokud Vás téma zajímá, srdečně vás zveme i na doprovodný program Aquathermu Praha.

Témata 2018

Partneři - Větrání a klimatizace

logo Ziehl-Abegg
logo ATREA
logo ZEHNDER
logo ebm-papst
logo JANKA ENGINEERING
logo JABLOTRON
 
 

Aktuální články na ESTAV.czTradiční český výrobce dveří CAG představí své novinky na veletrhu FOR HABITATNenechte si ujít to nejlepší z FOR HABITAT 2018 a přijďte již tento týden do Letňan!Moderní dům s tradičními prvky a velkou garážíV Chebu začala rekonstrukce kolejiště vlakového nádraží