Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Kompaktní nástřešní jednotky od VentiAir

VentiAir s.r.o. rozšířil své portfolio vzduchotechnických jednotek o kompaktní nástřešní model R-TYPE.

Na podzim minulého roku jsme zahájili výrobu stále více oblíbených kompaktních střešních jednotek pod sériovým označením R-TYPE, které se hodí především do výrobních prostor bez možnosti efektivního navržení potrubích rozvodů. Tzv. Rooftopy jsou oblíbené nejen pro svou malou časovou náročnost projekce, ale také nízkými investičními náklady na instalaci. Tento typ jednotky se jednoduše „posadí“ do prostupu střechou.

Standardem je integrovaná regulace s moderním digitálním ovladačem s pokročilými funkcemi – kalendář, manuální řízení, off-set, vstupy pro CO2, hygrostat, externí spínaní maximálních otáček a ovládání přes internet. Součástí jednotek je i chladič a ohřívač pro dodatečnou úpravu vzduchu. Tyto jednotky vyrábíme v několika velikostech s rotačním nebo protiproudým deskovým výměníkem. Ve všech případech jsou součástí úsporné EC motory, které zaručí splnění požadavků Ecodesign 2018.

www.ventiair.com


VentiAir s.r.o.
logo VentiAir s.r.o.

VentiAir je českým výrobcem sestavných a kompaktních vzduchotechnických jednotek všeho typu. Vyrábíme zařízení pro větrání, klimatizaci, vytápění, chlazení, rekuperaci, zvlhčování a filtraci atmosférického vzduchu o průtoku od 200 až 130 000 m³/h.

 
 
Reklama