Potřebujete pro váš bytový dům vyřešit
financování oprav
rekonstrukci kotelny
úspory energií
větrání
registrace
Rekonstrukce a provoz bytových domů
Motto: Nové povinnosti k elektromobilitě a vyúčtování vody a tepla.
Zdroje financí z nových dotací.
středa 3. 11. 2021
Praha
registrace
Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Rekuperace SEVi 160 v Easy Homes

Každý dům potřebuje kvalitní větrání a dřevostavby nejsou výjimkou. Rekuperace SEVi 160 větrá moderní domy Easy Homes.

Dřevostavby na klíč

Výrobce rodinných domů Easy Homes Solution, s. r. o, působí na trhu již od roku 2013 a má za sebou již více než 150 realizací. V Easy Homes se specializují na modulové dřevostavby na bázi mobilních domů, které jsou skvělé nejen jako rodinné domy či chaty, ale také jako elegantní provozovny pro podnikání, budovy pro lesní školky nebo kanceláře.
Dřevostavby jsou vyráběny ve výrobní hale v Třemošné u Plzně, odkud se přivážejí přímo na pozemek zákazníka. V roce 2020 zařadili do svého portfolia kromě bungalovů i dvoupatrové stavby.

Pro zvýšení komfortu rodinného bydlení využívá společnost Easy Homes do svých dřevostaveb decentrální rekuperační jednotky SEVi 160 od německého výrobce Seventilation. Větrací jednotky zajišťují pravidelnou výměnu vzduchu v interiéru. Tím mimo jiné zabraňují vzniku plísní.
V dobře větrané místnosti se člověku lépe pracuje i odpočívá. Jednotky jsou tiché, elegantní a téměř nenápadné. Navíc nezabírají téměř žádné místo! Jsou totiž uloženy přímo v obvodové stěně dřevostavby.

Pokud zvažujete realizaci dřevostavby, neváhejte se obrátit na odborníky z Easy Homes. Pokud již dřevostavbu máte, nebo ji plánujete a chcete zjistit více o rekuperaci do dřevostavby, neváhejte nás kontaktovat.

Více informací


SEVENTILATION
logo SEVENTILATION

Decentrální rekuperace – větrání se zpětným získáváním tepla. Moderní a kvalitní systém větrání, jednoduchý na instalaci. Větrá, izoluje, filtruje, likviduje plísně a vlhkost a má vysokou účinnost. SEVI 160 Plus patří ke špičce mezi systémy řízeného ...

 
 
Reklama