Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nová větrací jednotka od společnosti ELEKTRODESIGN ventilátory je vhodná pro všechny typy instalací

Datum: 14.8.2018  |  Organizace: ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o.  |  Firemní článek

Umístění větrací jednotky v nemovitosti je často problémem a někdy i nepřekonatelnou překážkou, která brání instalaci. Katalogová řešení rodinných domů neobsahují často dostatečně velkou technickou místnost pro umístění technologií, někdy tuto místnost zcela opomíjejí.

ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o.
Boleslavova 53/15
140 00 Praha 4

tel.:326 90 90 30, 326 90 90 17, 15
e-mail:
web:www.elektrodesign.cz

Jednotka EHR 300 Akor přináší zajímavou možnost instalace v nevyužitých bočních částech půdních prostor rodinných domů, tzv. podkroví. Jednotku lze jednoduše a bez jakékoliv další úpravy instalovat na bok a rozvody pohodlně vést horizontálně s prostorem střechy, jak je patrné z následujícího obrázku. Samozřejmostí je běžná instalace na zeď, podlahu a strop.

Díky svým kompaktním rozměrům a způsobu instalace je jednotka EHR 300 Akor ideální náhradou starších, nefunkčních zařízení, bez ohledu na typ zařízení a polohu instalace.

Tyto technické parametry jsou podpořeny i vysoce účinnou technologií, která dosahuje třídy A+ a to bez nutnosti instalace čidla kvality vzduchu, který uměle zvyšuje zařazení do energetické třídy dle nařízení evropské komise 1253/2014.

Jednotku lze samozřejmě těmito sensory vybavit. Spojení je bezdrátové, tím odpadá komplikovaná montáž propojení kabelů a větrací jednotky. Jednotka sama obsahuje základní grafický ovladač pro monitorování chodu a ovládaní výkonu větrání.

Poslední velmi užitečnou funkcí je pomocná směšovací klapka, která elimininuje nutnost použití elektrického předehřevu jako ochranu proti zamrzání rekuperačního výměníku.


 

Datum: 14.8.2018
Organizace: ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Větrání a klimatizace