Novinky ve vzduchových clonách – Li-mini a Econ-C mini

Datum: 22.12.2015  |  Organizace: Stavoklima s. r. o.  |  Firemní článek

Stavoklima s.r.o. přichází na trh s novými kompaktními clonami – Li-mini a Econ-C mini. Pro své rozměry a tichý chod jsou ideálním řešením pro menší obchody, butiky, kanceláře a veřejné prostory. Obě clony jsou vybaveny radiálními ventilátory a vhodně kombinují účelovost, kvalitu a příznivou cenu.

Stavoklima s. r. o.
Budějovická 450
370 01 Homole

tel.:+420 387 001 931
e-mail:
web:www.stavoklima.cz

Li-mini

Li-mini
Li-mini

V návaznosti na prodejně úspěšné vzduchové clony Li a Li-light jsme tuto řadu rozšířili o další model, který svým poměrem cena/výkon uspokojí požadavek každého zákazníka. Díky kompaktním rozměrům a tichému chodu je vzduchová clona Li-mini ideálním řešením pro menší obchody, butiky, kanceláře, hotelové recepce i veřejné prostory.

Clona Li mini je určená pro nástěnnou nebo podstropní montáž. Hlavními výhodami je cenová dostupnost, rychlá a snadná montáž, nízká hlučnost, nízká hmotnost (již od 25 kg), použité nejkvalitnější materiály a komponenty vč. Bezúdržbových elektromotorů a v neposlední řadě malé rozměry výrobku. Díky své výšce 210 mm a hloubce 400 mm je předurčena ke snadné instalaci i v rozměrově limitovaných prostorách. Dveřní clony Li-mini lze dodat v délce 100, 150 a 200 mm a to ve variantách studenovzdušných, teplovodních nebo elektrických.

Součástí každého modelu je i směrovatelná lamela pro optimální nastavení proudu vzduchu. K jednotce je možno dodat širokou řadu příslušenství jako jsou termostatické ventily, výfukové termostaty či elektronicky řízené elektroohřívače s vestavěným doběhem a ochranou proti přehřátí.

Econ-C mini

Econ-C mini
Econ-C mini

Současně se clonou Li-mini jsme uvedli na trh kompaktní verzi nejpopulárnější clony do podhledu – model Econ-C mini navržený pro stísněné podstropní prostory. Se skvěle vyváženým výkonem jde ruku v ruce i významně snížená hladina hluku.

Standardní rozměrová řada a jednoduché provedení určuje Econ-C mini pro použití do jednotlivých obchodů v administrativních komplexech, do butiků, restaurací, bank či hotelů. Snadnost ovládání je zajištěna ovladačem s přesným procesorovým řízením pro maximální komfort obsluhy.

Econ-C mini lze dodat v rozměrech 100, 150 a 200 mm a to jak v teplovodním tak v elektrickém provedení. Hlavními výhodami dveřních clon Econ-C mini je cenová dostupnost, rychlá a snadná montáž, nízká hlučnost, nízká hmotnost (již od 21 kg), použité nejkvalitnější materiály a komponenty a v neposlední řadě malé rozměry výrobku. Výška clony je 230 respektive 235 mm a hloubka 350 mm, což ji předurčuje ke snadné instalaci i v rozměrově limitovaných podhledech.

K plné vybavenosti clony lze přiřadit širokou škálu příslušenství, u teplovodní varianty možnost regulace topného výkonu ventilem, u elektrické varianty možnost výběru elektrického ohřevu ze dvou variant.

Vynikající poměr kvality a ceny – to jsou novinky v produktovém portfoliu společnosti Stavoklima, vzduchové clony Li-mini a Econ-C mini!

Více informací na www.stavoklima.cz.

 

Datum: 22.12.2015
Organizace: Stavoklima s. r. o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Partneři - Větrání a klimatizace

logo ZEHNDER
logo ATREA
logo JABLOTRON
logo Ziehl-Abegg
logo JANKA ENGINEERING
logo ebm-papst
 
 

Aktuální články na ESTAV.czSilniční mosty ze dřeva? Proč ne!Stát chce půjčit mladým rodinám na bydlení až dva miliony korunDo 3. ročníku České ceny za architekturu se přihlásilo 145 realizacíDveře bez rušivých detailů pro dokonalý interiér