Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Novinky firmy A-INVENT + nabídka školení

Datum: 15.2.2019 02:01  |  Organizace: A - INVENT s.r.o.  |  Firemní zpráva

Firma A-INVENT s.r.o. výhradní dovozce decentrálních větracích systémů inVENTer® bude letos uvádět na trh několik velice zajímavých novinek.

A - INVENT s.r.o.
Strakonická 537
34101 Horažďovice

tel.:376 382 177
e-mail:
web:www.inventer.cz

Proto se rozhodla prezentovat tyto novinky již nyní, aby se s nimi mohla odborná veřejnost seznámit s dostatečným předstihem.

Jste-li architekti, projektanti, stavební firmy, firmy provádějící sanační činnost, či podobné subjekty a máte-li chuť držet krok s dobou a rozšiřovat svoje znalosti v oblasti decentrálních větracích systémů, neváhejte a přihlaste se na školení, které proběhne v Humpolci 26.2.19 nebo v Bánské Bystrici 27.2.19.Mimo jiné bude prezentovaná nová decentrální jednotka 2v1 iV-Twin+, první odtahový ventilátor s pachovým senzorem či zcela převratný bezdrátový systém ovládaný pomocí mobilní aplikace.

Více informací naleznete na www.inventer.cz nebo se přímo obraťte na společnost A-INVENT s.r.o., buďto telefonicky na čísle +420 376 382 177 nebo písemně na mailové adrese:info@inventer.cz.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Větrací systémy Regulus vhodné pro byty a rodinné domy

19.5.2019 | redakce
V rozhovoru k problematice větrání hovoří redaktorka TZB-info, Lenka Husáková s Ing. Pavlem Dufkem za firmu Regulus spol. s r.o. o možnostech větrání pro rodinné domy a následně pro byty v bytových domech.
Ing. Aleš Jakubec, obchodní a marketingový ředitel ebm-papst CZ s.r.o.

Retrofit, téma i pro ebm-papst CZ

11.5.2019 | redakce
Pojem Retrofit můžeme definovat jako výměnu stávající technologie za novější, modernější, účinnější a zároveň úspornější. Praktikuje jej tedy kdokoli, kdo mění nějakou stávající, ještě sloužící technologii nebo pouze její část za účelem zlepšení komfortu či snížení nákladů.
© Fotolia.com

Rekuperovat jen tolik tepla, kolik lze využít

5.5.2019 | redakce
Na první pohled je smysl nadpisu jasný každému, přesto se v praxi objevují případy, kdy investor společně s projektantem měli příliš velké ambice. Ing. Václav Helebrant nutnost dodržet uvedený axiom opírá o technické argumenty na příkladu multifunkční budovy, která je vytápěna tepelnými čerpadly a chlazena.

DOCK IN TWO: objekt, který stojí za to si prohlédnout i z pohledu TZB – část 2.

1.5.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Festival Open House Praha 2019 nabídne o víkendu 18. až 19. května možnost si prohlédnout budovy jinak veřejnosti nepřístupné. Pozornosti fanoušků moderního TZB by neměla uniknout administrativní budova DOCK IN TWO v Praze - Holešovicích.
Větrání školních tříd je nutnost

Řízené větrání ve škole v České Lípě

5.4. 3:07   Největší rekonstrukci čeká základní škola na sídlišti Lada, pohltí desítky milionů korun a kromě zateplení se počítá i s řízeným větráním. více >>>

Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Větrání a klimatizace