Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Novinky firmy A-INVENT + nabídka školení

Firma A-INVENT s.r.o. výhradní dovozce decentrálních větracích systémů inVENTer® bude letos uvádět na trh několik velice zajímavých novinek.


Proto se rozhodla prezentovat tyto novinky již nyní, aby se s nimi mohla odborná veřejnost seznámit s dostatečným předstihem.

Jste-li architekti, projektanti, stavební firmy, firmy provádějící sanační činnost, či podobné subjekty a máte-li chuť držet krok s dobou a rozšiřovat svoje znalosti v oblasti decentrálních větracích systémů, neváhejte a přihlaste se na školení, které proběhne v Humpolci 26.2.19 nebo v Bánské Bystrici 27.2.19.Mimo jiné bude prezentovaná nová decentrální jednotka 2v1 iV-Twin+, první odtahový ventilátor s pachovým senzorem či zcela převratný bezdrátový systém ovládaný pomocí mobilní aplikace.

Více informací naleznete na www.inventer.cz nebo se přímo obraťte na společnost A-INVENT s.r.o., buďto telefonicky na čísle +420 376 382 177 nebo písemně na mailové adrese:info@inventer.cz.

A - INVENT s.r.o.
logo A - INVENT s.r.o.

Decentrální - bezpotrubní - systém řízeného větrání s rekuperací - zpětným ziskem tepla - na bázi HIGHT-TECH keramického výměníku. A-INVENT s.r.o. je výhradním dovozcem inVENTeru pro ČR a SR dále je dovozcem tepelného čerpadla vzduch/voda ClimaCubus, ...

 
 
Reklama