Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Novinky na trhu větracích systémů inVENTer®

Datum: 26.1.2019 03:00  |  Organizace: A - INVENT s.r.o.  |  Firemní zpráva

Větrací systém inVENTer® uvede v letošním roce na trh hned několik novinek. První je nový multifunkční odtahový ventilátor Aviant, jako jediný na trhu je vybavený pachovým senzorem.

A - INVENT s.r.o.
Strakonická 537
34101 Horažďovice

tel.:376 382 177
e-mail:
web:www.inventer.cz

Dále se jedná o novou verzi větracích systémů s vyústěním do špalety okna, která má nyní šířku pouhých 6 cm. Revoluční změny se dočkala také větrací jednotka iV-Twin, která je nyní místěna v kulaté stavební průchodce o průměru 20 cm. Nejpřevratnějším produktem sezony bude bezesporu nový typ ovládání větracích systémů inVENTer®. Díky vlastní nezávislé síti pro bezdrátovou komunikaci nebude již zapotřebí žádných regulátorů či vypínačů.


Větrací systém budete moci ovládat pomocí vašeho chytrého telefonu. Přitom u inVENTeru® stále platí kvalita německého produktu a 100 % originalita. Jestli se chcete dozvědět více o nadcházejících novinkách, které vstoupí letos na trh navštivte veletržní stánek firmy A-INVENT s.r.o. na veletrhu For Pasiv v hale 2 číslo stánku 2B19 konaném v Praze ve dnech 7.2.-9.2.2019 nebo na veletrhu AQUATHERM konaném v Nitře ve dnech 5.2. do 8.2.19. Kde obchodní zastoupení naleznete v hale číslo 3 na stánku 304. Každý návštěvník těchto veletržního stánku obdrží jako bonus kupón na 10 % slevu na výrobky inVENTer®.


 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Větrací systémy Regulus vhodné pro byty a rodinné domy

19.5.2019 | redakce
V rozhovoru k problematice větrání hovoří redaktorka TZB-info, Lenka Husáková s Ing. Pavlem Dufkem za firmu Regulus spol. s r.o. o možnostech větrání pro rodinné domy a následně pro byty v bytových domech.
Ing. Aleš Jakubec, obchodní a marketingový ředitel ebm-papst CZ s.r.o.

Retrofit, téma i pro ebm-papst CZ

11.5.2019 | redakce
Pojem Retrofit můžeme definovat jako výměnu stávající technologie za novější, modernější, účinnější a zároveň úspornější. Praktikuje jej tedy kdokoli, kdo mění nějakou stávající, ještě sloužící technologii nebo pouze její část za účelem zlepšení komfortu či snížení nákladů.
© Fotolia.com

Rekuperovat jen tolik tepla, kolik lze využít

5.5.2019 | redakce
Na první pohled je smysl nadpisu jasný každému, přesto se v praxi objevují případy, kdy investor společně s projektantem měli příliš velké ambice. Ing. Václav Helebrant nutnost dodržet uvedený axiom opírá o technické argumenty na příkladu multifunkční budovy, která je vytápěna tepelnými čerpadly a chlazena.

DOCK IN TWO: objekt, který stojí za to si prohlédnout i z pohledu TZB – část 2.

1.5.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Festival Open House Praha 2019 nabídne o víkendu 18. až 19. května možnost si prohlédnout budovy jinak veřejnosti nepřístupné. Pozornosti fanoušků moderního TZB by neměla uniknout administrativní budova DOCK IN TWO v Praze - Holešovicích.
Větrání školních tříd je nutnost

Řízené větrání ve škole v České Lípě

5.4. 3:07   Největší rekonstrukci čeká základní škola na sídlišti Lada, pohltí desítky milionů korun a kromě zateplení se počítá i s řízeným větráním. více >>>

Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Větrání a klimatizace