Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Výrobní závody a obchodní zastoupení Ziehl-Abegg jsou po celém světě v provozu

ZIEHL-ABEGG zavedl opatření, kterými se snaží minimalizovat rizika a maximálně se snaží udržet výrobu bez přerušení.

ZIEHL-ABEGG na veletru Aquatherm Praha 2020, foto redakce
ZIEHL-ABEGG na veletru Aquatherm Praha 2020, foto redakce

Všechny výrobní závody a obchodní zastoupení Ziehl-Abegg jsou po celém světě v provozu

ZIEHL-ABEGG zavedl opatření, kterými se snaží minimalizovat rizika, maximálně se snažíme udržet výrobu bez přerušení. Výroba aktuálně pracuje na dvě směny bez výpadků, toto je důležitá informace. Pozitivní je, že k datu tohoto pátečního sdělení jsou všechny naše výrobní závody a obchodní zastoupení po celém světě v provozu.

Opatření u Ziehl-Abegg s.r.o. Brno

Polovina zaměstnanců pracuje plnohodnotně doma. Zaměstnanci zakázkového oddělení, logistiky a účtárny pracují v oddělených kancelářích. Příjem a distribuce zboží ze skladu probíhá, od 17.3. do odvolání jsme přistoupili k těmto mimořádným opatřením:
  • nerozesíláme zboží na dobírku, není možný vlastní odběr a platby v hotovosti
  • rozvozy realizujeme pouze prostřednictvím dopravců
  • řidičům je zamezen vstup do skladu
  • dodací listy umisťujeme k obsahu zásilky

Těmito opatřeními se snažíme omezit osobní kontakt našich zaměstnanců s řidiči. Jakmile se situace změní, budeme vás o nových skutečnostech informovat. Děkujeme za pochopení.

V souvislosti se současnou krizí v důsledku šíření koronaviru COVID-19 ustanovil Ziehl-Abegg Group krizovou komisi, předsedou této komice je pan Peter Fenkl. Pečlivě sledujeme vývoj situace a ředitelé jednotlivých poboček každodenně informují komisi o situaci v jednotlivých zemích. Naše výrobní a obchodní procesy přizpůsobujeme aktuální situaci.
Vyjádření Petera Fenkla k situaci za ZIEHL ABEGG SE.

Ziehl-Abegg s.r.o. Brno
logo Ziehl-Abegg s.r.o. Brno

Výrobce širokého sortimentu axiálních, radiálních, diagonálních a tangenciálních ventilátorů. Portfolio výrobků pokrývá požadavky OEM partnerů, výrobců vzduchotechnických a chladírenských zařízení, výrobců filtračních zařízení a technologických celků. ...

 
 
Reklama