Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Přenosný zvlhčovač a pračka vzduchu Winix AIR-C60

Kompaktní Winix AIR-C60 pečuje o excelentní vzduch a prostředí ve Vašich čtyřech stěnách a v malých kancelářích. Nejeden alergik tak může konečně spokojeně a zhluboka dýchat.

Hluboký nádech!

S novým Winix AIR-C60 profitujte s každým nadechnutím díky čistému a optimálně navlhčenému vzduchu. Není to jen příjemné, ale hlavně zdravé. Winix AIR-C60 vyčistí vzduch vnitřního prostředí přírodním způsobem.

Winix AIR-C60 s kombinací filtračního systému a plazmy Wave Technologie odloučí nečistoty a nepříjemné pachy, rovněž tak i spolehlivě vzduch zbaví kouře z tabáku. Prach, bakterie, pyl nebo srst zvířat je zachycena ve vodní lázni a už se nemůže dostat do Vašich dýchacích cest.

I alergik tak může dobře a naplno dýchat! Používání Winix AIR-C60 v čase infekcí a chřipek je velice efektivní a napomáhá ničit bakterie a zlepšovat kvalitu vzduchu.

Winix AIR-C60 je vybaven automatickým nočním režimem. Provozní náklady jsou mizivé. Řídicí displej působí velmi jemně a noční úsporné osvětlení Vás rychle uvede do Vašich snů.

Pračka vzduchu, zvlhčovač a čistič vzduchu Winix AIR-C60 je tu krátce a za nejlepší cenu na trhu: 7 800 Kč bez DPH (9 438 Kč vč. DPH) bez ekologického poplatku.

Přenosný zvlhčovač a pračka vzduchu Winix AIR-C60 (1)
Přenosný zvlhčovač a pračka vzduchu Winix AIR-C60 (2)
Přenosný zvlhčovač a pračka vzduchu Winix AIR-C60 (3)


Drekoma
logo Drekoma

DREKOMA - výhradní dovozce vlhkoměrů a zvlhčovacích systémů firmy MERLIN Technology GmbH. Úprava a demineralizace vody - reverzní osmoza,obchodní a zprostředkovatelská činnost, dřevařské stroje a zařízení, zpracování znaleckých posudků v oboru.