Přenosný zvlhčovač a pračka vzduchu Winix AIR-C60

Datum: 29.1.2017  |  Organizace: Drekoma  |  Firemní článek

Kompaktní Winix AIR-C60 pečuje o excelentní vzduch a prostředí ve Vašich čtyřech stěnách a v malých kancelářích. Nejeden alergik tak může konečně spokojeně a zhluboka dýchat.

Drekoma
Pražská 636
37806 Suchdol nad Lužnicí

tel.:384 781 433, 603 520 148
e-mail:
web:www.drekoma.cz

Hluboký nádech!

S novým Winix AIR-C60 profitujte s každým nadechnutím díky čistému a optimálně navlhčenému vzduchu. Není to jen příjemné, ale hlavně zdravé. Winix AIR-C60 vyčistí vzduch vnitřního prostředí přírodním způsobem.

Winix AIR-C60 s kombinací filtračního systému a plazmy Wave Technologie odloučí nečistoty a nepříjemné pachy, rovněž tak i spolehlivě vzduch zbaví kouře z tabáku. Prach, bakterie, pyl nebo srst zvířat je zachycena ve vodní lázni a už se nemůže dostat do Vašich dýchacích cest.

I alergik tak může dobře a naplno dýchat! Používání Winix AIR-C60 v čase infekcí a chřipek je velice efektivní a napomáhá ničit bakterie a zlepšovat kvalitu vzduchu.

Winix AIR-C60 je vybaven automatickým nočním režimem. Provozní náklady jsou mizivé. Řídicí displej působí velmi jemně a noční úsporné osvětlení Vás rychle uvede do Vašich snů.

Pračka vzduchu, zvlhčovač a čistič vzduchu Winix AIR-C60 je tu krátce a za nejlepší cenu na trhu: 7 800 Kč bez DPH (9 438 Kč vč. DPH) bez ekologického poplatku.

Přenosný zvlhčovač a pračka vzduchu Winix AIR-C60 (1)
Přenosný zvlhčovač a pračka vzduchu Winix AIR-C60 (2)
Přenosný zvlhčovač a pračka vzduchu Winix AIR-C60 (3)

 

Datum: 29.1.2017
Organizace: DrekomaSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

technická podpora výrobců

Partneři - Větrání a klimatizace

logo JABLOTRON
logo ATREA
logo ebm-papst
logo JANKA ENGINEERING
logo Ziehl-Abegg
logo ZEHNDER
 
 

Aktuální články na ESTAV.czJak omezit šíření bakterií ve veřejných prostorách?Doporučené rozměry dveří a směr jejich otevíráníProdejní ceny bytů v ČR ke konci března vzrostly o 16 procentProjektová dokumentace na rodinný dům: Jak dlouho trvá, jaké jsou fáze a celková cena