Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Janka opět pod tradičním názvem

Datum: 19.1.2019  |  Organizace: JANKA Radotín, a.s.  |  Firemní článek

Po úspěšném ukončení první etapy restrukturalizace a oživení firmy se noví majitelé rozhodli pro další změny, včetně návratu k původnímu názvu „JANKA Radotín“.

JANKA Radotín, a.s.
Vrážská 143
153 01 Praha 5

tel.:251 088 111
e-mail:
web:janka.cz

Průmyslový výrobní podnik Janka Radotín, a.s. se specializuje na výrobu a dodávky vzduchotechnických a klimatizačních zařízení již od roku 1872

Návrat k původnímu a tradičnímu názvu „JANKA Radotín“

Tato změna je platná od začátku roku 2019 a zahrnuje také rozdělení podnikání společnosti JANKA do dvou sesterských společností. Společnost JANKA Radotín, a.s. a se pod novou právní entitou bude věnovat oblasti vzduchotechniky, průmyslového chlazení a klimatizací a v aktivitách a vývoji v oblasti drážních instalací bude dále pokračovat pod stávající právní entitou JANKA Engineering, s.r.o. Obě společnosti mají shodné koncové vlastníky a zázemí skupiny MULTICRAFT GROUP.

Tato změna však nepřináší zásadnější změnu vůči stávajícím dodavatelům, odběratelům ani zaměstnancům. Obě sesterské společnosti budou nadále sídlit a sdílet stávající administrativní a výrobní prostory a budou vzájemně kooperovat. Jednotliví partneři, kterých se změny dotýkají, budou v nejbližším době kontaktováni s cílem upřesnění současných i budoucích vzájemných vztahů.

JANKA po opětovném přechodu do českých rukou prochází úspěšným obdobím rozvoje, nárůstu obratu, a co je důležité i do kladných čísel v oblasti zisku.
V dalších etapách čeká společnost ještě mnoho práce, ale nadšení a motivace zaměstnanců a přímé zapojení vlastníků do řízení společnosti přináší návrat k původnímu lesku a postavení, které si tradiční značka JANKA zaslouží.
Intenzivní a poctivá práce celého týmu přináší konkrétní výsledky v podobě obnovení důvěry dodavatelů, zvýšení spolehlivosti dodávek a kvality pro zákazníky, ale také obnovení financování výroby bankovními partnery a respekt konkurentů.
JANKA tedy vstupuje do roku 2019 plná elánu a odhodlání splnit určené cíle nárůstu výroby, zisku a prestiže jako spolehlivý dodavatel řešení pro čistý vzduch.

 

Datum: 19.1.2019
Organizace: JANKA Radotín, a.s.Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2019

technická podpora výrobců

Partneři - Větrání a klimatizace