Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Větrání a klimatizace
Archiv zpráv od 27.4.2021 do 8.6.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

8.6.2021
Trane ČR spol. s.ro.

Léto přináší krásné počasí, ale zároveň se jedná o zatěžkávací zkoušku chladicích strojů. Jak se připravit na případný nedostatek výkonu nebo výpadek chladiče?

5.6.2021
ATREA s.r.o.

Dovolujeme si Vás touto cestou informovat, že v pracovním týdnu od 05. 07. do 09. 07. 20201 nebude z důvodu celozávodní dovolené probíhat expedice zboží.

3.6.2021
Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.

Dosáhněte maximální účinnosti, aniž byste se museli obávat o pohodlí hostů! Neúčinná čerpadla někdy spotřebovávají zbytečně velké množství energie a vody, což může představovat velký zásah do vašich financí.

31.5.2021
Multi-VAC spol. s r.o.

Jedna z dalších úspěšných instalací proběhla v Pardubicích za použití střešních ventilátorů FVC. Pro instalaci jsou použity jednootáčkové ventilátory FCV566-T od (MAICO ITALIA Spa, Dynair) s vertikálním výfukem, který omezí šíření hluku do okolí.

28.5.2021
A - INVENT s.r.o.

Od května 2021 se rozrostla produktová nabídka značky inVENTer o další typ větracích přístrojů – Nordic. Venkovní ukončení větracích přístrojů inVENTer typu Nordic bylo vyvinuto speciálně pro zateplené fasády a fasády s klinkerovou povrchovou úpravou.

24.5.2021
KLIMAVEX CZ

Sezona instalací klimatizačních jednotek se rozbíhá a častým problémem bývá odvod kondenzátu tam, kde jej není možné odvést pomocí samospádu. KLIMAVEX představuje řešení - čerpadla Sauermann.

24.5.2021
Protronix s.r.o.

V minulém díle jsme se zmínili o tzv. těkavých organických látkách neboli VOC. VOC se nacházejí jak v lidském dechu, tak se uvolňují potem, dýcháním pokožky a také se odpařují (těkají) z různých povrchů.

23.5.2021
STIEBEL ELTRON spol. s r.o.

Při navrhování nových staveb se architekti čím dál více střetávají s požadavky udržitelné výstavby, a to nejen co se týče ekologie, ale také se zapojením technických zařízení, která zlepšují vnitřní prostředí domu a dotvářejí celkový dojem z budovy.

21.5.2021
ABF, a.s.

Podzim letošního roku bude opět patřit nejvýznamnějšímu stavebnímu veletrhu u nás. Ve dnech 21. až 25. září proběhne již 32. ročník veletrhu FOR ARCH, a to opět na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Kromě tradiční oborové skladby, kterou FOR ARCH nabízí, se letošní nabídka vystavovatelů rozšíří díky mimořádnému souběhu s veletrhem nábytku FOR INTERIOR. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

20.5.2021
Viega s.r.o.

Kamenice nad Lipou je mezi turisty oblíbené město v okrese Pelhřimov. Jeho historické jádro je městskou památkovou zónou. Zahrnuje Městské muzeum, Kamenický zámek se zámeckým parkem, a i nově zrekonstruovaný Kamenický pivovar, který je umístěn v bezprostřední blízkosti zámku.

18.5.2021
Topíte.cz

Přejete si ochladit vzduch ve vaší domácnosti (v kanceláři, v restauraci)? Topíte experty můžete oslovit kdykoliv během roku.

14.5.2021
Protronix s.r.o.

Ať chceme nebo ne, největším znečišťovatelem vnitřního prostředí je sám člověk - ať už svou vlastní metabolickou činností nebo dalšími látkami a technologiemi používanými ve vnitřním prostředí.

14.5.2021
Multi-VAC spol. s r.o.

Již se všichni těšíme, až se děti a studenti vrátí do škol a chceme, aby jejich návrat byl co nejpříjemnější. Nepříznivé vnitřní prostředí ve školách způsobené nedostatečným větráním a přísunem čerstvého vzduchu má negativní vliv na soustředění a zdraví žáků a studentů.

12.5.2021
VENTILÁTORY.cz

Přemýšlíte, jak zatočit s horkem v místnosti, ale klimatizace se vám zdá příliš drahá a nevzhledná? Vsaďte na stropní ventilátory, které potěší nejen svým výkonem, ale i designovým provedením.

5.5.2021
Protronix s.r.o.

Dostáváme se ke třetímu dílu seriálu, který se týká MNOŽSTVÍ. Množství jídla, které sníme, tekutin, které vypijeme - o to se stará každý. Kolik ovšem vydýcháme vzduchu, tolik potřebného pro život?

2.5.2021
Panasonic (divize tepelná čerpadla a klimatizační technika)

Řada LZ obsahuje pět kompaktních venkovních kondenzačních jednotek a širokou paletu připojitelných vnitřních jednotek VRF. Nové jednotky navíc disponují zabudovanými detektory úniku chladiva R32.

27.4.2021
Recuair s.r.o.

Kvalitní větrání se pozná podle toho, že máte doma nejen kyslík, ale také čistý vzduch. Bez pylů, prachu, kouře, pachů. Týká se vás ranní cigareta souseda na balkoně více, než byste si přáli?

27.4.2021
Protronix s.r.o.

V minulém díle jsme Vás informovali, kolik času trávíme uvnitř. Důležité je ovšem i kde, v jakém prostoru ten čas trávíme a jak je daný prostor větrán. Například historicky fungovala v domech taková přirozená ventilace.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama