Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Větrání a klimatizace
Archiv zpráv od 14.6.2018 do 15.9.2018

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

15.9.2018
Eurovent

The 2018 edition of Europe’s major gathering for key decision-makers in the area of Indoor Climate (HVAC), Process Cooling, and Food Cold Chain Technologies is going to take place from 25 to 28 September in Seville, Spain.

9.9.2018
Teco a.s.

V rámci vývoje platformy Smart Control zrealizovala firma exinen přenos dat mezi Foxtrotem a tepelným čerpadlem NIBE.

1.9.2018
REGULUS spol. s r.o.

Další letošní novinkou v oblasti větrání s rekuperací tepla je Sentinel Kinetic Horizontal od společnosti REGULUS. Tato rekuperační jednotka je určená pro podstropní instalaci v horizontální poloze.

21.8.2018
Cech topenářů a instalatérů ČR

Co znamená odpovědnost za škodu? Škodu chápe český právní řád jako újmu na jmění vyčíslitelnou v penězích. Ta může být majetkového, i nemajetkového charakteru. CTI ČR zjišťuje mezi členy zájem o pojištění obecné odpovědnosti podnikatelů.

10.8.2018
Systemair, a.s.

Systemair a.s. uvádí na trh inovované VZT jednotky s rotačním regeneračním rekuperátorem a deskovým protiproudým rekuperátorem řady TOPVEX s novým řídícím systémem Access a externím ovladačem NaviPad.

8.8.2018
BITZER Kühlmaschinenbau GmbH

The compressor specialist BITZER is expanding its range of condensing units with a new series. The seven air-cooled models in the new ECOLITE series have been designed for low and medium temperature applications and come in an attractive housing.

31.7.2018
Trox Austria GmbH, organizační složka

Firma TROX Austria GmbH organizační složka představuje inovované provedení střešní přetlakové klapky DEK-V-LH5. Na základě zkušeností z instalací systémů přetlakového větrání chráněných únikových cest došlo ke kompletnímu přeřešení konstrukce střešní klapky. Jejím výsledkem je kompaktnější produkt, který spojuje veškeré výhody původního řešení a zlepšuje podmínky pro servis a údržbu zařízení na střechách objektů.

Vyložení filtrů ve filtračních komorách jednotky PremiAir
29.6.2018
JANKA Radotín, a.s.

Filtrační sekce slouží k filtrování vzduchu. K dispozici jsou filtry kovové, tzv. odlučovače tuku s hliníkovou odkapávací vanou, kazetové, kapsové, kompaktní, kombinované filtry s předfiltrem a HEPA filtry.

15.6.2018
Systemair, a.s.

Společnost Systemair a.s. představuje novou řadu regulátorů pro zajištění přesného nastavení průtoku vzduchu.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama