Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Archiv zpráv od 30.8.2017 do 27.10.2017

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

17.10.2017
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize ISOVER

Isover nabízí na českém trhu již několik let osvědčený protipožární systém ORSTECH Protect, kterým je možné zvýšit požární odolnost VZT potrubí kruhového i čtyřhranného.

13.10.2017
A - INVENT s.r.o.

Dne 08. 09. 2017 pořádala firma A-INVENT s.r.o. výhradní dovozce decentrálních větracích systémů inVENTer a dodavatel teplovzdušných solárních panelů AIR-INVENT Den otevřených dveří při příležitosti přestěhování svých kanceláří.

12.10.2017
MEIBES s.r.o.

Vyměňte fotku za super výhru! Máte doma produkt z našeho katalogu? Pochlubte se! Ať už je teprve v krabici, nebo jste jeho připojení zvládli na jedničku, soutěžte s námi.

12.10.2017
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize ISOVER

Izolace Isover na vzduchotechnických potrubích plní funkci tepelnou, protipožární, akustickou a lze ji částečně použít i pro zamezení kondenzace v místech, kde potrubí prochází chladnějšími místnostmi.

6.10.2017
AIRFLOW Lufttechnik GmbH, organizační složka Praha

Další z populárních odborných seminářů firmy Airflow se uskutečnil ve spolupráci s katedrou Techniky prostředí ČVUT v Praze.

6.10.2017
Pro náš dům, z.s.

Semináře jsou zaměřené na život a správu bytových domů a jsou BEZPLATNÉ pro zástupce BD a SVJ, kterým není lhostejné v jakém stavu dům je. Využijte možnosti, vzdělávat se zdarma.

4.10.2017
PERFEKTUM Group, s.r.o.

Značka Dantherm uvádí na trh zcela nový výrobek. Objevte pro svůj interiér unikátní vlastnosti nového odvlhčovače značky Dantherm.

29.9.2017
MDL Expo, s.r.o.

Nadcházející ročník Aquathermu Praha doprovází zajímavá aktivita „kavárenského čtení“ jak pro profesionály, tak i laickou veřejnost. První číslo Aquatherm Times se tento týden objevuje ve schránkách.

16.9.2017

Ministerstvo pro místní rozvoj zve zájemce o snižování energetické náročnosti na semináře pořádané v průběhu podzimu v Praze a vybraných regionálních městech.

15.9.2017
KLIMAVEX CZ

Velkoobchodní společnost Klimavex CZ, a.s. zabezpečující distribuci a dodávky technologií HVAC pro český trh roste, a proto se přestěhovala do větších prostor na Průmyslovou ul. č. 1472/11, Praha.

15.9.2017
JABLOTRON ALARMS a.s.

Když nechcete, nemusíte vrtat. Sami si určíte, kde chcete bezdrátové, a kde drátové termostaty. Jejich počet i použití libovolně nakombinujete. Na centrálním dotykovém displeji nastavíte teplotu pro místnosti.

12.9.2017
Subterra a.s.

Subterra je moderní stavební společností s mnohaletou tradicí. Váží si svých zákazníků i zaměstnanců. Naší vizí je být stavební firmou první volby a trvale zvyšující svoji hodnotu. Rozšiřte náš tým.

5.9.2017
Cech topenářů a instalatérů ČR

Novela ruší povinnost podnikatelů oznamovat ŽÚ identifikační údaje vedoucích organizačních složek závodu zahraničních osob zapisovaných do živnostenského rejstříku a členů jejich statutárního orgánu.

4.9.2017
Slovenská spoločnosť pre techniku prostredia

Značka EUR-ACE® je zahrnutá medzi “European Quality Labels”, čo garantuje kvalitu inžinierskeho študijného programu a súčasne zaisťuje vedeckú a akademickú kvalitu študijného procesu.

30.8.2017
Cech topenářů a instalatérů ČR

V roce 2018 začne platit evropské nařízení o zacházení s osobními údaji. Hospodářská komora vydala pro podnikatele praktickou příručku s informacemi, jak mají postupovat.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama