Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Archiv zpráv od 27.4.2018 do 3.7.2018

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

Vyložení filtrů ve filtračních komorách jednotky PremiAir
29.6.2018
JANKA Radotín, a.s.

Filtrační sekce slouží k filtrování vzduchu. K dispozici jsou filtry kovové, tzv. odlučovače tuku s hliníkovou odkapávací vanou, kazetové, kapsové, kompaktní, kombinované filtry s předfiltrem a HEPA filtry.

15.6.2018
Systemair, a.s.

Společnost Systemair a.s. představuje novou řadu regulátorů pro zajištění přesného nastavení průtoku vzduchu.

13.6.2018

V Oslo byl zvolen nový prezident pan Naci Sahin, generální ředitel tureckého výrobce FRITERM a zástupce turecké asociace ISKID (asociace výrobců v klimatizačních a chladicích zařízení)

13.6.2018

Čím se řídit při návrhu bytového větrání? Jaké jsou možné koncepty a vhodná ekonomická volba mezi centrální variantou a decentrální variantou? Srovnání a možnosti, které lze použít jak do novostavby, tak při rekonstrukci.

12.6.2018
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize ISOVER

Katalog Pasivní protipožární ochrana staveb II s podtitulem Potrubní systémy VZT a ZOKT navazuje na první díl vydaný na podzim roku 2016, který byl zaměřen na protipožární obklady ocelových konstrukcí.

2.6.2018
Cech topenářů a instalatérů ČR

Cechu topenářů a instalatérů ČR připravil pro živnostníky, malé a střední firmy ve spolupráci se společností MONETA Money Bank zajímavé 2 produkty: živnostenskou hypotéku a kreditní kartu.

Společnost Carrier hledá do svých řad kolegu na pozici servisního technika
24.5.2018
AHI CARRIER CZ s.r.o.

Společnost Carrier – leader na trhu v oblasti vytápění a klimatizací, hledá do svých řad kolegu na pozici servisního technika. Využijte profesní příležitost v oboru na pozici Servisní technik zařízení Carrier v České republice.

21.5.2018
Airtrend s.r.o.

S radostí vám představujeme náš nový katalog výrobků firmy Ruck s cenami pro rok 2018. Také v tomto roce jsme rozšířili program ventilátorů, ventilačních zařízení a příslušenství.

10.5.2018
SOKRA, s.r.o.

Přemýšlíte o instalaci klimatizace? Chtěli by jste tichou, úspornou, s možností ovládání přes telefon a to i pro více místností? Haier Flare jsou přesně řešením pro Vás!

3.5.2018
Trade Media International s. r. o.

Zveme Vás 15.5.2018 do Brna. Budeme věnovat legislativním požadavkům, hodnocení rizik a požadavkům na zařízení v prostorách s nebezpečím výbuchu a trendům v zajištění protivýbuchové ochrany.

Danfoss semináře 2018
1.5.2018
DANFOSS, s. r. o.

Chcete se dozvědět více o nových aplikacích tlakově nezávislých regulačních ventilů Danfoss AB-QM ve spojení s novými pohony s digitální komunikaci NovoCon a o dalších novinkách z oblasti hydronického vyvažování soustav?


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama