Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Větrání a klimatizace
Archiv zpráv od 24.3.2020 do 15.5.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

11.5.2020
VentiAir s.r.o.

Český výrobce vzduchotechnických jednotek VentiAir neustále rozšiřuje portfolio kompaktních VZT jednotek s integrovanou regulací. Nově je zajištěna i plná podpora projektantům, kteří využívají REVIT.

10.5.2020
Teco a.s.

Dovolujeme si Vás pozvat na speciální prezentaci firmy Teco zaměřenou na oblast Měření a regulace, konající se 20. květena 2020 09:00 do 12:30. Akce je určena pro management firem i technické pracovníky a projektanty, pohybující se v oblasti Měření a regulace.

6.5.2020
Trox Austria GmbH, organizační složka

Společnost TROX představuje inovované provedení střešní světlíkové přetlakové klapky DEK-V-LK6 resp. DEK-V-DK6. Výsledkem je produkt, který spojuje výhody původního řešení a nabízí více variant při požadavku na vyšší průtoky vzduchu v CHÚC.

6.5.2020
Elmaterm s.r.o.

Připravte se na letní vedra včas a nečekejte s objednáním montáže klimatizací až na léto. Vyžádejte si nabídku na montáž klimatizace teď a v létě už budete v pohodě

22.4.2020
VENTILÁTORY.cz

S centrální rekuperací vzduchu se nemusíte starat o větrání, a přesto je vzduch vyměňován. Efektivní prací pomáhá rekuperace snižovat náklady na vytápění a vytváří zdravější prostředí uvnitř budov.

16.4.2020
ebm-papst CZ s.r.o.

Rádi bychom Vás informovali, že byla opět obnovena možnost plateb v hotovosti a na dobírku při zavedení maximálních ochranných opatření. Telefonicky nebo e-mailem nás zastihnete stejně jako dříve.

7.4.2020
BELIMO CZ spol. s r.o.

S převodníkem UK24MOD lze až 8 Belimo pohonů, schopných komunikace bus integrovat do Modbus RTU (RS-485). Pohony jsou řízeny digitálně z UK24MOD přes MP-Bus a hlásí svůj aktuální provozní stav zpět.

6.4.2020
Dennert Baustoffwelt GmbH&Co. KG

Příjemná, komfortní pokojová teplota i v létě. Klimatizace místností je především v soukromých domech stále ještě drahou, spíše luxusní záležitostí.

3.4.2020
Trox Austria GmbH, organizační složka

Společnost TROX představuje novou řadu štěrbinových vyústí PURELINE typ PL18 a PL35. Tato nová řada zaujme svým nenápadným designem, snadnou montáží a mnohostranným použitím pro různé typy aplikací.

2.4.2020
Ing. Harazím Vladimír, CSc. - DREKOMA

Zero XR je mlhovací, zvlhčovací zařízení s možností aplikace desinfekčního prostředku do interiérů kanceláří vstupů budov a podobně. Dodání kompaktní technologie v mobilním přepravním boxu.

1.4.2020
TZB PRO s.r.o.

Při dodávání a realizacích vzduchotechniky, kanalizací a vodovodů je vhodné mít po ruce odborníka, který provede i doprovodné interiérové práce. Když budete mít jednoho dodavatele, máte také větší přehled a jednodušší záruku na odvedené práce.

31.3.2020
BELIMO CZ spol. s r.o.

Získat čas a zvýšit efektivitu. Energy Valve vznikl dalším vývojem elektronicky řízeného, tlakově nezávislého regulačního kulového kohoutu EPIV firmy Belimo.

27.3.2020
COMPLETE CZ, spol. s r.o.

Představujeme novinky společnosti AERMEC v oblasti chillerů a tepelných čerpadel

25.3.2020
TZB PRO s.r.o.

Významný podíl mají v našich dodávkách a realizacích rodinné domy a byty. Specializujeme se na několik výrobců kvalitních klimatizací vyšší třídy, soustředíme se na náročnější zákazníky, kteří hledají kvalitu produktů a top technické parametry.

24.3.2020
BELIMO CZ spol. s r.o.

Společnost BELIMO CZ pro rok 2020 vydává nový ceník svých výrobků, kde najdete aktuální ceníkové ceny pro standardní produkty.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama