Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Větrání a klimatizace
Archiv zpráv od 19.5.2020 do 18.6.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

17.6.2020
Sdružení EPS ČR

Několik posledních roků dosahovaly letní teploty rekordních výšek. Extrémní letní sezony budou podle odborníků do budoucna pravidlem. Správná izolace domů a bytů pomáhá udržet v obydlích tepelný komfort, který dá odpočinout lidskému organismu od úmorného vedra. Správné zateplení pomůže i peněženkám spotřebitelů. Ročně mohou ušetřit až desetitisíce.

16.6.2020
A - INVENT s.r.o.

To že neustálé emise skleníkových plynů vedou ke klimatickým změnám víme už dávno. Málo kdo si ale uvědomuje i další důsledky těchto emisí. Pokud nezměníme svoje návyky, týkající se bydlení budou z nás do konce století podle kalifornských vědců hlupáci!

11.6.2020
BELIMO CZ spol. s r.o.

Pro zlepšení efektivity budov vyvíjí již více než 40 let firma Belimo průběžně nové výrobky a technologie. Nový sortiment čidel má svůj původ ve vývoji firmy Belimo – např. regulátor VAV, kombinace klapkového pohonu a nanejvýš stabilního čidla diferenčního tlaku nebo Energy Valve™ firmy Belimo, inovační řešení, které integruje čidla s regulačním ventilem.

Spočítejte si cenu rekuperace pro váš domov, foto Lindab ventilace
10.6.2020
Lindab Ventilace

Jednoduchá volba byt, dům, kanceláře, počet osob a místností, počet podlaží a zstavěná plocha. Tak málo vám stačí pro první zadání do kalkulačky Lindab pro představu o rekuperaci.

9.6.2020
NEOTA CZ s.r.o.

Stavíte pasivní dům a přemýšlíte nad moderní metodou vytápění? Hledáte nejvyšší tepelný komfort po celý rok? Spokojíte se pouze s tím nejlepším? Zkuste tepelné čerpadlo NeoRé 5TG nebo NeoRé 5TG TX

8.6.2020
Evora CZ, s.r.o.

Od 1.6.2020 spouštíme nový e-shop. Těšit se můžete primárně na produkty značek Pichler, HomEvap, Climecon, které výhradně zastupujeme v České a Slovenské republice.

7.6.2020
Multi-VAC spol. s r.o.

Společnost Airvance byla založena v únoru 2020 po fúzi mezi skupinou France Air a divizí ventilace skupiny SIG, poslání nové skupiny Airvance je být odborníkem v zajišťování kvalitního vnitřního klima v budovách.

6.6.2020
Daikin Airconditioning Central Europe - Czech Republic spol. s r.o.

Srdečně Vás zveme ke sledování dalšího webináře (9.6. od 10 hod), který je zaměřen na aplikaci a novinky v legislativě chladiv – ČSN EN 3781-4 Chladicí zařízení a tepelná čerpadla.

30.5.2020
Daikin Airconditioning Central Europe - Czech Republic spol. s r.o.

Představíme Vám zdroje chladu, které pracují s chladivem s nízkým potenciálem globálního oteplování (GWP). Dozvíte se také více o inovaci našich ventilačních jednotek, vhodných pro prostorově úsporné řešení, které mají výjimečnou logiku odmrazování.

24.5.2020
Multi-VAC spol. s r.o.

Multi-VAC pro Vás připravil nový web, velký důraz při jeho tvorbě byl dán na přehlednost nabídky produktů.

23.5.2020
Ziehl-Abegg s.r.o. Brno

Ideálním nástrojem pro inteligentní provoz výtahových frekvenčních měničů ZAdyn je software ZAmon.

20.5.2020
AHI CARRIER CZ s.r.o.

Nástěnné jednotky QHB disponují funkcí vzdáleného ovládání, snadné ovládání klimatizace pomocí aplikace na smartphonu. Pouhým jednoduchým přejetím budete moci zapnout/vypnout klimatizaci a zvolit vhodný režim a teplotu.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama