Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Větrání a klimatizace
Archiv zpráv od 22.9.2021 do 28.11.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

24.11.2021
ATREA s.r.o.

Ve čtvrtek 4. listopadu byly v Praze vyhlášeny výsledky soutěže Adapterra Awards. Z více než stovky přihlášených, si ocenění odneslo osm projektů reagujících na problémy spojené se změnou klimatu.

22.11.2021
A - INVENT s.r.o.

Pracovníci vývojového oddělení firmy inVENTer GmbH uskutečňují ve spolupráci s Helmholtzovým centrem pro výzkum životního prostředí (UFZ) zajímavou studii věnující se účinnosti decentrálních větracích přístrojů se zpětným ziskem tepla na snižování koncentrace radonu obsaženého ve vzduchu uvnitř obytných budov.

3.11.2021
BELIMO CZ spol. s r.o.

S požárem je spojen vývoj kouře a tepla. Riziko poškození lidského zdraví osob uvnitř budovy snižují zařízení OTK, která dokážou po dobu potřebnou lidmi k opuštění požárem zasaženého prostoru odvádět vznikající kouř, respektive zplodiny škodlivé lidskému zdraví.

20.10.2021
A - INVENT s.r.o.

Produktová variabilita značky inVENTer se opět rozšířila. Firma A-INVENT s.r.o. která je výhradním dovozcem a prodejcem decentrálního větracího systému inVENTer, je ráda, že může na trh uvést další výrobek řady iV-Twin+, který je nyní přizpůsoben požadavků trhu, na co nejméně nápadné vyústění větracích přístrojů na fasádách objektů.

© Zehnder Group
16.10.2021
Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

Skupina Zehnder, přední mezinárodní dodavatel kompletních řešení pro zdravé vnitřní klima, získává většinový podíl 75% ve francouzském výrobci ventilačních zařízení, společnosti Caladair. Rozšiřuje tak portfolio produktů komfortního větrání o velké vzduchotechnické jednotky pro komerční budovy a bytové domy – strategicky důležité odvětví.

2.10.2021
Asociace poskytovatelů energetických služeb (APES) ČR

Jaké jsou výhody metody EPC? Kde funguje nejlépe? Jak připravit EPC projekt s dotací? Jak bude vypadat dotační podpora energeticky úsporných projektů v následujících letech?

29.9.2021
AIRFLOW Lufttechnik GmbH, organizační složka Praha

Ještě v nedávné době platilo, že chcete-li změnit funkce vašeho koupelnového ventilátoru, musíte stávající ventilátor vyhodit a zakoupit nový. Jenže tohle už díky designovým ventilátorům iCON neplatí.

24.9.2021
ATREA s.r.o.

Jsme rádi, že se život začíná vracet k tomu, na co jsme byli zvyklí. Proto nám dovolte, pozvat Vás na 24. konferenci Klimatizace a větrání 2021, která proběhne ve dnech 20. a 21. 10. 2021 v Autoklubu ČR v Praze.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama