Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Větrání a klimatizace
Archiv zpráv od 26.3.2020 do 19.5.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

19.5.2020
NOSRETI velkoobchod s.r.o.

Uvažujete nad pořízením klimatizace? Výborně, teď je totiž ta nejlepší doba! Naši odborníci za vámi rádi přijedou navrhnout nejlepší řešení, které odpovídá vašim požadavkům a představám.

19.5.2020
PERFEKTUM Group, s.r.o.

Jaké jsou správné podmínky pro uložení knih? Jak se ukládají knihy v soukromých sbírkách a ve velkých knihovnách. Proč je důležitý způsob a podmínky uložení knihy.

11.5.2020
VentiAir s.r.o.

Český výrobce vzduchotechnických jednotek VentiAir neustále rozšiřuje portfolio kompaktních VZT jednotek s integrovanou regulací. Nově je zajištěna i plná podpora projektantům, kteří využívají REVIT.

10.5.2020
Teco a.s.

Dovolujeme si Vás pozvat na speciální prezentaci firmy Teco zaměřenou na oblast Měření a regulace, konající se 20. květena 2020 09:00 do 12:30. Akce je určena pro management firem i technické pracovníky a projektanty, pohybující se v oblasti Měření a regulace.

6.5.2020
Trox Austria GmbH, organizační složka

Společnost TROX představuje inovované provedení střešní světlíkové přetlakové klapky DEK-V-LK6 resp. DEK-V-DK6. Výsledkem je produkt, který spojuje výhody původního řešení a nabízí více variant při požadavku na vyšší průtoky vzduchu v CHÚC.

6.5.2020
Elmaterm s.r.o.

Připravte se na letní vedra včas a nečekejte s objednáním montáže klimatizací až na léto. Vyžádejte si nabídku na montáž klimatizace teď a v létě už budete v pohodě

22.4.2020
VENTILÁTORY.cz

S centrální rekuperací vzduchu se nemusíte starat o větrání, a přesto je vzduch vyměňován. Efektivní prací pomáhá rekuperace snižovat náklady na vytápění a vytváří zdravější prostředí uvnitř budov.

16.4.2020
ebm-papst CZ s.r.o.

Rádi bychom Vás informovali, že byla opět obnovena možnost plateb v hotovosti a na dobírku při zavedení maximálních ochranných opatření. Telefonicky nebo e-mailem nás zastihnete stejně jako dříve.

7.4.2020
BELIMO CZ spol. s r.o.

S převodníkem UK24MOD lze až 8 Belimo pohonů, schopných komunikace bus integrovat do Modbus RTU (RS-485). Pohony jsou řízeny digitálně z UK24MOD přes MP-Bus a hlásí svůj aktuální provozní stav zpět.

6.4.2020
Dennert Baustoffwelt GmbH&Co. KG

Příjemná, komfortní pokojová teplota i v létě. Klimatizace místností je především v soukromých domech stále ještě drahou, spíše luxusní záležitostí.

3.4.2020
Trox Austria GmbH, organizační složka

Společnost TROX představuje novou řadu štěrbinových vyústí PURELINE typ PL18 a PL35. Tato nová řada zaujme svým nenápadným designem, snadnou montáží a mnohostranným použitím pro různé typy aplikací.

2.4.2020
Ing. Harazím Vladimír, CSc. - DREKOMA

Zero XR je mlhovací, zvlhčovací zařízení s možností aplikace desinfekčního prostředku do interiérů kanceláří vstupů budov a podobně. Dodání kompaktní technologie v mobilním přepravním boxu.

1.4.2020
TZB PRO s.r.o.

Při dodávání a realizacích vzduchotechniky, kanalizací a vodovodů je vhodné mít po ruce odborníka, který provede i doprovodné interiérové práce. Když budete mít jednoho dodavatele, máte také větší přehled a jednodušší záruku na odvedené práce.

31.3.2020
BELIMO CZ spol. s r.o.

Získat čas a zvýšit efektivitu. Energy Valve vznikl dalším vývojem elektronicky řízeného, tlakově nezávislého regulačního kulového kohoutu EPIV firmy Belimo.

27.3.2020
COMPLETE CZ, spol. s r.o.

Představujeme novinky společnosti AERMEC v oblasti chillerů a tepelných čerpadel


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama