Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Větrání a klimatizace
Archiv zpráv od 23.7.2021 do 21.9.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

21.9.2021
A - INVENT s.r.o.

I s nadcházejícím podzimem můžete zůstat svěží, když pustíte do svých kanceláří, komerčních prostorů, školních tříd, prodejen nebo čekáren čerstvý vzduch.

19.9.2021
Drekoma

Vhodným systémem zvlhčování vzduchu jsme schopni při minimálních provozních nákladech zajistit požadovanou relativní vlhkost při dané teplotě, odbourat možnost tvorby el.statického náboje, eliminovat možnost trhání vlákna a tím zrychlit, zefektivnit výrobu.

7.9.2021
TD metal s.r.o. - Klimatizace GREE a AUX

Věděli jste, že běžných splitových nástěnných klimatizací lze využít kromě chlazení osob také k techničtějším účelům - zejména chlazení vinných sklípků, popř. potravinových provozů, pivnic, řeznictví

6.9.2021
Ziehl-Abegg s.r.o. Brno

Používání tepelných čerpadel je koncepce vytápění a chlazení orientovaná na budoucnost. V případě technologie vytápění a dodávek tepla mají stále větší význam obnovitelné energie a energetická účinnost. Tepelná čerpadla vyžadují extrémně tiché ventilátory.

4.9.2021
Almma

Máte stále doma vedro i přes zatažené vnitřní žaluzie? Nejste sami, kdo tento problém řeší. Interiérové žaluzie Vás sice dokážou poměrně dobře ochránit před pronikajícím světlem, ale jejich velkým nedostatkem je, že místo toho, aby teplo nepouštěly dovnitř, tak naopak teplo akumulují uvnitř místnosti a vyhřívají Vás ještě dlouhou dobu po západu slunce.

30.8.2021
Ziehl-Abegg s.r.o. Brno

ZAventero od společnosti ZIEHL-ABEGG je mimořádně hygienický, výkonný, robustní a tepelně odolný radiální ventilátor určený primárně pro gastro provozy. Svoje uplatnění nalezne i v dalších aplikacích při kterých se vyskytují olejové výpary, vysoká teplota, vysoká vlhkost

19.8.2021
Multi-VAC spol. s r.o.

Multi-VAC společně se společností 2VV je partnerem chystaného XII. Sympozia GREEN WAY, které se bude konat 6. až 7. září v Brně - Quality hotel

19.8.2021
A - INVENT s.r.o.

V centru Heršpic v Brně bylo 1. července 2021 firmou Atrium otevřeno nové Centrum dřevostaveb.

18.8.2021
UNITHERM Group, a.s.

NIVOLAIR- snižuje spotřebu tepla a tím i náklady na vytápění. se Používá pro vytápění prostor o výšce (od 4 do 20m) jako jsou skleníky, výrobní a sportovní haly, sklady a autosalóny, garáže atd...

16.8.2021
AIRFLOW Lufttechnik GmbH, organizační složka Praha

V současných MaR systémech, a to nejen ve vzduchotechnice, se používá nepřeberné množství tlakových snímačů a převodníků tlaku.

14.8.2021
ATREA s.r.o.

Společnost ATREA s.r.o., sekce Rodinné domy, pro Vás připravila odborná školení, a to formou WEBINÁŘŮ. Webináře jsou rozdělené pro začátečníky, pokročilé a pro zájemce o rekuperační jednotky.

12.8.2021
Trane ČR spol. s r.o.

Společnost Trane navazuje spolupráci se společností Honeywell při zajišťování úspory nákladů v oblasti nízkouhlíkového tepla a energie za účelem podpory cílů čistých nulových emisí uhlíku ve Skotsku

8.8.2021
SANAKO.cz, s.r.o.

Jsou také skvělým nástrojem v boji s nepřáteli vašich dřevěných konstrukcí – tedy s dřevokaznými houbami a hmyzem. Všichni tito škůdci nemají proti působení mikrovln žádnou šanci.

7.8.2021
Almma

Jsou to venkovní rolety. V Almmě pro vás venkovní rolety vyrábí už 22 let v Dobříši nedaleko Prahy. Za tuto dobu mají dostatek zkušeností s výrobou, inovacemi, montáží a případným budoucím servisem.

28.7.2021
STIEBEL ELTRON spol. s r.o.

Mobilní stánek STIEBEL ELTRON v rámci našeho celoevropského turné zavítá i do České republiky. Využijte tuto jedinečnou příležitost, naplánujte si čas a navštivte stánek. Těšit se můžete na prezentaci reálných produktů a konzultace s našimi odborníky.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama