Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Větrání a klimatizace
Archiv zpráv od 2.7.2020 do 3.9.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

3.9.2020
ATREA s.r.o.

Vlastníci, manželé Adamcovi (Ústí nad Orlicí) si v roce 2018 postavili jednopodlažní bungalov. Hlavním zdrojem pro otopnou soustavu jsou elektrické topné kabely. Do daného objektu je navržen systém řízeného větrání s rekuperací pomocí vzduchotechniky – jednotky DUPLEX 380 ECV5.RD5.

21.8.2020
PROveletrhy s.r.o.

Od 13. do 15. října nabídne Chillventa eSpecial mezinárodní komunitě z oboru chlazení, klimatizace, větrání a tepelných čerpadel tři dny nabité odbornými znalostmi, dialogem a inovacemi – letos poprvé jako virtuální akce.

19.8.2020
Trane ČR spol.s r.o.

Trane®, přední poskytovatel řešení a služeb v oblasti vnitřního pohodlí, představil jednotku SintesisTM Balance CMAF, která je nejnovějším přírůstkem mezi jednotkami multi-pipe pro současné chlazení a vytápění. Současné vytápění a chlazení jednou jednotkou snižuje investiční a provozní náklady.

17.8.2020
ABF, a.s.

Novinkou letošního ročníku stavebního veletrhu FOR ARCH bude výstava FOR CITY zaměřená na inovace pro města, obce a regiony. Přijďte se podívat do PVA EXPO PRAHA ve dnech 22. až 26. září. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD. Generálním partnerem veletrhu FOR ARCH je Skupina ČEZ.

15.8.2020
Cech topenářů a instalatérů ČR

Zúčastněte se odborného kurzu s programem na téma: Vzduchotechnická zařízení a filtry – princip a využití s ohledem na ochranu před virovým onemocněním.

13.8.2020
STIEBEL ELTRON spol. s r.o.

Všechno, co potřebujete vědět o vytápění a větrání budov s téměř nulovou spotřebou energie 16.9. a 7. 10. 2020.

11.8.2020
Nadace Partnerství

4. srpna začalo veřejné hlasování o nejlepší nápad, jak připravit česká města a krajinu na projevy změn klimatu, jako sucho, vedra nebo přívalové deště. Až do konce září tak mohou lidé vybírat z jedenadvaceti nejlepších českých projektů ozeleňování budov, ochlazování městských ulic nebo navracení vody do krajiny, které reagují na současné problémy změny klimatu.

4.8.2020
SOKRA, s.r.o.

Čističky vzduchu Haier jsou chytrým a designovým řešením pro čistý a zdravý vzduch u Vás doma nebo v kanceláři. Vyznačují se velmi vysokou účinností čištění s CADR 500 m³/h (Clean Air Delivery Rate).

3.8.2020
AIRFLOW Lufttechnik GmbH, organizační složka Praha

V dnešní době se už žádná firma, zabývající se zaregulováním vzduchotechniky, neobejde bez potřebné měřicí techniky. Firma Airflow nyní nabízí výhodné podmínky pro vybrané produkty se slevou 20 %.

22.7.2020
IVAR CS spol. s r.o.

Změnou klimatických podmínek v uplynulých letech a s nimi souvisejícími zvyšujícími se požadavky pro zajištění teplotního komfortu v administrativním, ale i bytovém sektoru, vzrůstá zájem o moderní suché systémy sálavého stropního chlazení, které lze alternativně v zimním období využívat i pro vytápění.

Vzduchotechnická zařízení a filtry, ilustrační obrázek, foto redakce TZB-info
19.7.2020
Cech topenářů a instalatérů ČR

Kurz CTI ČR v Brně je určen projektantům, pracovníkům instalatérských firem, zástupcům krajů a obcí, zástupcům hygienických stanic, lékařům, stomatologům, lékárníkům a dalším.

18.7.2020
Vybero.cz

Zvolíte své požadavky, odkliknete a vybíráte produkty pouze z výrobků, které odpovídají vaší představě. Ke každému zboží navíc dostanete slovní hodnocení. Přesně takto funguje nový portál Vybero.cz.

17.7.2020
NEOTA CZ s.r.o.

Určitě se nebudete divit, když odpověď bude "ANO funguje!" Představte si ten luxus mít topení a zároveň chlazení, které není vidět :)

10.7.2020
ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o.

Společnost ELEKTRODESIGN ventilátory si Vám dovoluje nabídnout v rámci sezonni nabídky odvlhčovače DHUM. Produkt je dodáván ve třech variantách, dle kondenzačního výkonu. Elektronický ovládací panel umožňuje nastavení dvou rychlostí a tří režimů provozu.

9.7.2020
Centrum Vytápění - RJ Trading s.r.o.

V horkých letních dnech se spousta lidí rozhodne pro pořízení klimatizace Při výběru je důležité zvážit kritéria jednotlivých druhů a rozhodnout se správně. Představme si některé druhy klimatizací.

6.7.2020
Evora CZ, s.r.o.

Jsme výhradně česká společnost Evora CZ, jednička na trhu v oblasti technologií pro bytovou výstavbu. Hledáme zaměstnance – samostatné projektanty vzduchotechniky, vytápění/chlazení, zdravotechniky a techniky montáže systémů TZB.

3.7.2020
ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o.

Společnost ELEKTRODESIGN ventilátory si Vám dovoluje nabídnout v rámci sezónní nabídky ultrazvukový zvlhčovač vzduchu HUMI-ED s LCD displejem zobrazujícím teplotu a relativní vlhkost.

2.7.2020
Centrum Vytápění - RJ Trading s.r.o.

Zvažujete pořízení čističky vzduchu? Podívejte se, jakou vybrat a kdy je vhodné ji pořídit.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama