Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Větrání a klimatizace
Archiv zpráv od 21.2.2020 do 25.3.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

25.3.2020
TZB PRO s.r.o.

Významný podíl mají v našich dodávkách a realizacích rodinné domy a byty. Specializujeme se na několik výrobců kvalitních klimatizací vyšší třídy, soustředíme se na náročnější zákazníky, kteří hledají kvalitu produktů a top technické parametry.

24.3.2020
BELIMO CZ spol. s r.o.

Společnost BELIMO CZ pro rok 2020 vydává nový ceník svých výrobků, kde najdete aktuální ceníkové ceny pro standardní produkty.

21.3.2020
A - INVENT s.r.o.

Inovativní odtahový ventilátor s nadčasovým designem Aviant zlepšuje základní větrání především sociálních prostorů a umožňuje kontinuální odvětrávání, čímž redukuje vlhkost a pachy z místností s nadměrnou vlhkostí (uplatní se především na WC, v koupelnách, ve sprchách, v prádelnách i v technických místnostech).

20.3.2020
Daikin Airconditioning Central Europe - Czech Republic spol. s r.o.

Řada klimatizačních zařízení Sky Air Active, která umí jak chladit, tak vytápět, nabízí vysokou účinnost v obou režimech. Dokumentují ji i štítky energetické spotřeby až A+ (chlazení) / A (vytápění). Zařízení se vyznačují velmi malými rozměry a snadnou instalací v exteriéru.

18.3.2020
TZB PRO s.r.o.

Chladicí systémy vodní pro jednotky fan-coil a vzduchotechniku, zdroje chladu, objektové rozvody chladu. Chladicí stropy, chladicí trámy pro administrativní objekty luxusní kategorie, systémy fan-coil pro kancelářské budovy. Velké chladivové systémy VRV, VRF, multisplit pro administrativu.

17.3.2020
BELIMO CZ spol. s r.o.

S vlastním kompletním sortimentem čidel Vám firma Belimo nabízí všechny prvky HVAC z jedné ruky. Čidla pro měření teploty, vlhkosti, kvality vzduchu a tlaku jsou koncipovány pro dosažení bezproblémové kompatibility se všemi důležitými automatizačními systémy budov.

16.3.2020
Evora CZ, s.r.o.

Děkujeme Vám za účast na Stavebním veletrhu v Brně, na kterém jsme se prezentovali společně s naší partnerskou architektonickou společností TECTOR ateliér.

13.3.2020
Daikin Airconditioning Central Europe - Czech Republic spol. s r.o.

Řada Sky Air Alpha představuje vedoucí technologii v rámci odvětví klimatizací pro komerční aplikace a technické místnosti. Řada Sky Air Advance, to je špičková technologie v kombinaci s komfortem.

11.3.2020
TZB PRO s.r.o.

Většina z nás tráví podstatnou část dne v uzavřených prostorech, kde je nezbytný přísun čerstvého vzduchu. Pokud ho nemáme dostatek, jsme ospalí a malátní. V některých prostorech se ani větrat nedá nebo nesmí.

6.3.2020
Daikin Airconditioning Central Europe - Czech Republic spol. s r.o.

Jedinečná klimatizační jednotka Daikin pro vysoké místnosti, ve kterých ji nelze vestavět do podhledů a ve kterých není volná podlahová plocha.

1.3.2020
D-KLIMA s.r.o.

Výměna vzduchu, v koupelně, šatně, na toaletě. Kvalita vzduchu je pro náš život velmi důležitá. Máte problém s její kvalitou a potřebujete vyřešit výměnu vzduchu?

28.2.2020
Daikin Airconditioning Central Europe - Czech Republic spol. s r.o.

V kombinaci opláštěných parapetních klimatizačních jednotek řady Sky Air Alpha získáváte nejlepší výkon v dané třídě, nejvyšší výkonnost a účinnost. Snížení kolísání teploty zaručuje automatická regulaci otáček ventilátoru nebo volitelná 3stupňová regulace otáček ventilátoru.

27.2.2020
ATREA s.r.o.

Srdečně Vás zveme na 23. mezinárodní odborný veletrh AQUATHERM Praha 2020, který se koná ve dnech 3. 3. – 6. 3. 2020, v areálu PVA EXPO v Praze Letňanech. Najdete nás v hale 2, na stánku 225.

27.2.2020
ATEG TEPELNÁ TECHNIKA, s.r.o.

V normálním případě je možno získávat teplo jen z energetických zdrojů, které mají vyšší teplotu, než jejich přímé okolí. Například z plamene v kotli. Médium, ve většině případů voda, proudí okolo tohoto zdroje energie a přijímá vlivem velkého teplotního spádu jeho teplo.

26.2.2020
Evora CZ, s.r.o.

Rádi bychom vám poděkovali za návštěvu naší expozice na veletrhu FOR PASIV. Velmi nás těší, že jsme vám mohli osobně představit novinky v oblasti pasivních staveb, vzduchotechniky, vytápění, zdravotechniky a fotovoltaiky.

25.2.2020
Ziehl-Abegg s.r.o. Brno

Pro navrhování energeticky efektivních řešení vzduchotechnických a chladírenských zařízení máme k dispozici chytrý nástroj pro výběr energeticky úsporných ventilátorů.

25.2.2020
VENTILÁTORY.cz

Správné větrání v zimních měsících je docela věda. Nežijte v prostředí s plísněmi způsobenými nedostatečnou výměnu vzduchu. Jak toho dosáhnout s co nejnižším účtem za energie? Řešením je rekuperace.

24.2.2020
IVAR CS spol. s r.o.

Společnost IVAR CS představí novinku v nabídce, systém chlazení IVARCLIMA. Programovou náplní nebude jen představení systému, ale i prezentace nového výpočtového SW PROTECH a kotevní techniky společnosti KNAUF Praha.

24.2.2020
Dennert Baustoffwelt GmbH&Co. KG

Inteligentní stropní systémy od firmy Dennert. Různorodý program pro všechny prostorové situace. Prefabrikovaný nepředepínaný rovinný strop DX.

23.2.2020
D-KLIMA s.r.o.

Odsávání truhlárny, rychle a bezpečně. Odsávání od hoblovek, olepovaček a jiných strojů, řeší naši zákazníci velmi často. Jak, ale připojit stroj s mnoha odvody pilin.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama