Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Větrání a klimatizace
Archiv zpráv od 19.8.2020 do 1.10.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

1.10.2020
VESKOM, spol. s r.o.

Při rozhodování o výstavbě každý investor řeší mnoho otázek. Rád bych se zde zmínil řešení vytápění, chlazení a větrání našeho domu. Považuji tuto část při stavbě domu za jednu z klíčových a zároveň jsem si vědom, že po dalších 20 let budu splácet úvěr. Provoz tedy musí být nízkonákladový.

24.9.2020
ENBRA a.s.

Vzdělávací instituce po rekuperacích sahají častěji než jiné veřejné budovy. Vliv na růst obliby tohoto řešení mají dotační programy, v letošním roce pak i delší uzavření škol kvůli koronaviru.

22.9.2020
AIRFLOW Lufttechnik GmbH, organizační složka Praha

Všude, kde je delší vertikální odtahové potrubí od ventilátoru a kde klesá teplota pod hodnotu teploty rosného bodu (např. půda, nevytápěné chodby atd.), hrozí velké riziko vzniku kondenzátu.

20.9.2020
Cech topenářů a instalatérů ČR

I letos je cech odborným a mediálním partnerem veletrhu FOR ARCH 2020 konaném v areálu PVA EXPO PRAHA. Stánek Cechu topenářů a instalatérů České republiky bude vybaven opatřeními proti šíření virů – m.j. vzduchotechnickou jednotkou proti šíření kapénkové infekce.

19.9.2020
SONNIGER Czech Republic

Vážení obchodní partneři, rádi Vám oznamujeme, že náš sklad je plně připravený na zahájení nové topné sezony.

19.9.2020
A - INVENT s.r.o.

Od srpna roku 2020 se rozrostla produktová řada inVENTer o další plus výkonnostní větrací přístroj s názvem iV-Office určený pro větrání velkých komerčních prostorů jako jsou mateřské školky, kanceláře, školící prostory, prodejny, fitness nebo knihovny.

18.9.2020
MINIB, a.s.

Indukční jednotka představuje efektivní a účinné chlazení, topení a větrání v jediném zařízení. Díky funkcím 3v1 jsou ideální pro administrativní budovy. Minimální energetické nároky, nízká hlučnost.

18.9.2020
Drekoma

Dezinfekce prostoru pomocí aerosolů je trvalým způsobem vedoucím k dosažení rovnoměrné dezinfekce celého prostoru (výrobního prostoru, skladu atp.). Jedná se o doplněk klasické dezinfekce, která se aplikuje stíráním, která usiluje o co nejbezpečnější vzduch v místnosti. To znamená, že i skryté a těžko přístupné oblasti jsou dezinfikovány.

17.9.2020
Recuair s.r.o.

Inovace je když. Slovy klasika bychom mohli pokračovat "když máme patent", tedy průkazně jsme noví. Je pro vás inovace výrobku pobídkou k nákupu? Vrtá nám hlavou,že lidé zůstávají u žroutů peněz.

16.9.2020
AQ PUMPY, s.r.o.

Tlakovací kabina určená k řízeným destruktivním tlakovým zkouškám kompresorových těles klimatizací (1000 bar s přesností 0,1 %). Konstrukční řešení s ohledem na bezpečnost obsluhy a snadné ovládání.

14.9.2020
SEVENTILATION

Každý byt či dům vyžaduje kvalitní větrání. V případě dřevostaveb je však výběr vhodné vzduchotechniky kvůli dispozicím objektu omezen. Jaké technologie je vhodné využít a kterým se vyvarovat?

11.9.2020
ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o.

Společnost ELEKTRODESIGN ventilátory představuje NOVINKU - čističku vzduchu AIRPUR 360 Jedná se o čističku vzduchu s integrovanou UV lampou, s vysokou filtrační účinností 99,9 %. Tato čistička vzduchu zajistí čisté vnitřní prostředí bez prachu, pachů, baktérií a virů.

4.9.2020
SONNIGER Czech Republic

Odborné poradenství ve firmě SONNIGER se zakládá na týmu kompetentních specialistů, kteří čekají na Vaše dotazy.

3.9.2020
ATREA s.r.o.

Vlastníci, manželé Adamcovi (Ústí nad Orlicí) si v roce 2018 postavili jednopodlažní bungalov. Hlavním zdrojem pro otopnou soustavu jsou elektrické topné kabely. Do daného objektu je navržen systém řízeného větrání s rekuperací pomocí vzduchotechniky – jednotky DUPLEX 380 ECV5.RD5.

21.8.2020
PROveletrhy s.r.o.

Od 13. do 15. října nabídne Chillventa eSpecial mezinárodní komunitě z oboru chlazení, klimatizace, větrání a tepelných čerpadel tři dny nabité odbornými znalostmi, dialogem a inovacemi – letos poprvé jako virtuální akce.

19.8.2020
Trane ČR spol.s r.o.

Trane®, přední poskytovatel řešení a služeb v oblasti vnitřního pohodlí, představil jednotku SintesisTM Balance CMAF, která je nejnovějším přírůstkem mezi jednotkami multi-pipe pro současné chlazení a vytápění. Současné vytápění a chlazení jednou jednotkou snižuje investiční a provozní náklady.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama