Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Větrání a klimatizace
Archiv zpráv od 9.4.2021 do 15.5.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

14.5.2021
Protronix s.r.o.

Ať chceme nebo ne, největším znečišťovatelem vnitřního prostředí je sám člověk - ať už svou vlastní metabolickou činností nebo dalšími látkami a technologiemi používanými ve vnitřním prostředí.

14.5.2021
Multi-VAC spol. s r.o.

Již se všichni těšíme, až se děti a studenti vrátí do škol a chceme, aby jejich návrat byl co nejpříjemnější. Nepříznivé vnitřní prostředí ve školách způsobené nedostatečným větráním a přísunem čerstvého vzduchu má negativní vliv na soustředění a zdraví žáků a studentů.

12.5.2021
VENTILÁTORY.cz

Přemýšlíte, jak zatočit s horkem v místnosti, ale klimatizace se vám zdá příliš drahá a nevzhledná? Vsaďte na stropní ventilátory, které potěší nejen svým výkonem, ale i designovým provedením.

5.5.2021
Protronix s.r.o.

Dostáváme se ke třetímu dílu seriálu, který se týká MNOŽSTVÍ. Množství jídla, které sníme, tekutin, které vypijeme - o to se stará každý. Kolik ovšem vydýcháme vzduchu, tolik potřebného pro život?

2.5.2021
Panasonic (divize tepelná čerpadla a klimatizační technika)

Řada LZ obsahuje pět kompaktních venkovních kondenzačních jednotek a širokou paletu připojitelných vnitřních jednotek VRF. Nové jednotky navíc disponují zabudovanými detektory úniku chladiva R32.

27.4.2021
Recuair s.r.o.

Kvalitní větrání se pozná podle toho, že máte doma nejen kyslík, ale také čistý vzduch. Bez pylů, prachu, kouře, pachů. Týká se vás ranní cigareta souseda na balkoně více, než byste si přáli?

27.4.2021
Protronix s.r.o.

V minulém díle jsme Vás informovali, kolik času trávíme uvnitř. Důležité je ovšem i kde, v jakém prostoru ten čas trávíme a jak je daný prostor větrán. Například historicky fungovala v domech taková přirozená ventilace.

22.4.2021
A - INVENT s.r.o.

Pro mateřské školky je větrání jedním z nejdůležitějších opatření prevence proti přenosu a nákaze infekčními nemocemi. Kromě prevence přenosu nemocí je v mateřských školkách také rozhodující koncentrace CO2.

21.4.2021
MICROWELL CZ s.r.o.

Bazénový odvlhčovač nemusí být nutně umístěn v bazénové místnosti, kde většinou působí jako rušivý prvek v designovém interiéru. Odvlhčovače do potrubí DRY DUCT uspokojí i náročné uživatele.

21.4.2021
Yello

V zimě zahřeje a v létě ochladí. Naše služba Yello chládek nabízí ke garantované ceně za elektřinu klimatizaci za výhodnou cenu.

20.4.2021
Stavoklima s. r. o.

Stavoklima s.r.o. přichází s novou komfortní vzduchovou clonou EASY. Kompaktní rozměry - příjemně decentní design - rozšířené možnosti ovládání.

16.4.2021
SEVENTILATION

Moderní dům s rovnou střechou vyrostl v několika měsících na klidném místě v okrajové části Plzně. Podle projektové dokumentace bylo nainstalováno 6 větracích jednotek SEVi 160 Plus s kvalitní protihlukovou izolací a centrální řídící jednotka SEC 20 BF s pohodlným a přehledným ovládáním.

13.4.2021
Daikin Airconditioning Central Europe - Czech Republic spol. s r.o.

Dosahuje celoroční účinnosti pro chlazení i vytápění třídy A+++ a navíc díky posílenému topnému výkonu vytopí místnost na požadovanou teplotu o 14 % rychleji než jiná klimatizace.

9.4.2021
SEVENTILATION

Každý dům potřebuje kvalitní větrání a dřevostavby nejsou výjimkou. Rekuperace SEVi 160 větrá moderní domy Easy Homes.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama