Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Větrání a klimatizace
Archiv zpráv od 7.6.2022 do 24.8.2022

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

23.8.2022
Yello

Probíhá 17. ročník letního putovního festivalu HRADY CZ. A u toho nemůže chybět Yello. Jako přední alternativní dodavatel energií v České republice si společnost s organizátory opět plácla a stala se oficiálním partnerem kulturního festivalu, který zavítá na osm českých a moravských kulturních památek.

11.8.2022
AIRFLOW Lufttechnik GmbH, organizační složka Praha

Naše firma dodává převodníky tlaku v nejrůznějších konfiguracích desítky let. Precizní převodník PTSXR a standardní řadu PTLE nově doplní nový převodník LDM-17.

11.8.2022
Panasonic (divize tepelná čerpadla a klimatizační technika)

K vyřazování látek poškozujících ozónovou vrstvu (jedná se například o freony) dochází po celém světě v zájmu ochrany životního prostředí.

6.7.2022
Hoval spol. s r.o.

Více než polovina všech zařízení je v dnešní době vybavena chladícími registry. Proto se nabízí myšlenka použití cirkulačního ohřívače vzduchu, často využívaného ve velkých halách, nejenom k účelům vytápění, ale i pro chlazení. Jak a za jakých podmínek je to možné?

29.6.2022
Ziehl-Abegg s.r.o. Brno

Datová centra vyžadují spolehlivé a bezchybné větrání. Potřebují také účinná řešení z energetického hlediska, aby omezili, CO₂ stopu.

27.6.2022
VentiAir s.r.o.

Před nedávnem jsme vám přiblížili kompaktní jednotky P-TYPE K + P-TYPE R a dnes budeme v „kompaktním duchu“ pokračovat. Co když projekt počítá s vývodem hrdel směrem nahoru?

11.6.2022
Merxu s.r.o.

Vše je dražší a bude se dál zdražovat. Existuje však možnost, jak nakupovat opravdu výhodně. Materiál a vybavení jsou totiž levnější, než si myslíte.Pokud změníte své zvyky a začnete nakupovat materiál online na mezinárodním tržišti pro firmy.

9.6.2022
AIRFLOW Lufttechnik GmbH, organizační složka Praha

Po nucené „covidové pauze“ naše firma, ve spolupráci s Katedrou techniky prostředí na ČVUT FS, uspořádala odborný seminář na téma měření vzduchotechnických parametrů.

7.6.2022
XPJ TRADE s.r.o.

K-FLEX® KRAFT je vyroben speciálně pro izolaci vzduchotechnických a klimatizačních kanálů ve vnitřním prostředí. Jedná se o novodobou náhradu izolace minerální vatou.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama