Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Větrání a klimatizace
Archiv zpráv od 16.6.2020 do 13.8.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

13.8.2020
STIEBEL ELTRON spol. s r.o.

Všechno, co potřebujete vědět o vytápění a větrání budov s téměř nulovou spotřebou energie 16.9. a 7. 10. 2020.

11.8.2020
Nadace Partnerství

4. srpna začalo veřejné hlasování o nejlepší nápad, jak připravit česká města a krajinu na projevy změn klimatu, jako sucho, vedra nebo přívalové deště. Až do konce září tak mohou lidé vybírat z jedenadvaceti nejlepších českých projektů ozeleňování budov, ochlazování městských ulic nebo navracení vody do krajiny, které reagují na současné problémy změny klimatu.

4.8.2020
SOKRA, s.r.o.

Čističky vzduchu Haier jsou chytrým a designovým řešením pro čistý a zdravý vzduch u Vás doma nebo v kanceláři. Vyznačují se velmi vysokou účinností čištění s CADR 500 m³/h (Clean Air Delivery Rate).

3.8.2020
AIRFLOW Lufttechnik GmbH, organizační složka Praha

V dnešní době se už žádná firma, zabývající se zaregulováním vzduchotechniky, neobejde bez potřebné měřicí techniky. Firma Airflow nyní nabízí výhodné podmínky pro vybrané produkty se slevou 20 %.

22.7.2020
IVAR CS spol. s r.o.

Změnou klimatických podmínek v uplynulých letech a s nimi souvisejícími zvyšujícími se požadavky pro zajištění teplotního komfortu v administrativním, ale i bytovém sektoru, vzrůstá zájem o moderní suché systémy sálavého stropního chlazení, které lze alternativně v zimním období využívat i pro vytápění.

Vzduchotechnická zařízení a filtry, ilustrační obrázek, foto redakce TZB-info
19.7.2020
Cech topenářů a instalatérů ČR

Kurz CTI ČR v Brně je určen projektantům, pracovníkům instalatérských firem, zástupcům krajů a obcí, zástupcům hygienických stanic, lékařům, stomatologům, lékárníkům a dalším.

18.7.2020
Vybero.cz

Zvolíte své požadavky, odkliknete a vybíráte produkty pouze z výrobků, které odpovídají vaší představě. Ke každému zboží navíc dostanete slovní hodnocení. Přesně takto funguje nový portál Vybero.cz.

17.7.2020
NEOTA CZ s.r.o.

Určitě se nebudete divit, když odpověď bude "ANO funguje!" Představte si ten luxus mít topení a zároveň chlazení, které není vidět :)

10.7.2020
ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o.

Společnost ELEKTRODESIGN ventilátory si Vám dovoluje nabídnout v rámci sezonni nabídky odvlhčovače DHUM. Produkt je dodáván ve třech variantách, dle kondenzačního výkonu. Elektronický ovládací panel umožňuje nastavení dvou rychlostí a tří režimů provozu.

9.7.2020
Centrum Vytápění - RJ Trading s.r.o.

V horkých letních dnech se spousta lidí rozhodne pro pořízení klimatizace Při výběru je důležité zvážit kritéria jednotlivých druhů a rozhodnout se správně. Představme si některé druhy klimatizací.

6.7.2020
Evora CZ, s.r.o.

Jsme výhradně česká společnost Evora CZ, jednička na trhu v oblasti technologií pro bytovou výstavbu. Hledáme zaměstnance – samostatné projektanty vzduchotechniky, vytápění/chlazení, zdravotechniky a techniky montáže systémů TZB.

3.7.2020
ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o.

Společnost ELEKTRODESIGN ventilátory si Vám dovoluje nabídnout v rámci sezónní nabídky ultrazvukový zvlhčovač vzduchu HUMI-ED s LCD displejem zobrazujícím teplotu a relativní vlhkost.

2.7.2020
Centrum Vytápění - RJ Trading s.r.o.

Zvažujete pořízení čističky vzduchu? Podívejte se, jakou vybrat a kdy je vhodné ji pořídit.

2.7.2020
TEPLÁRENSKÉ SDRUŽENÍ České republiky

V novém termínu s novými přednáškami. Jsme rádi, že Vám můžeme zaslat opět nové informace a doufáme, že máte poznačený nový termín 8.- 9. 9. 2020, kdy se setkáme v Hradci Králové.

19.6.2020
ATREA s.r.o.

Dovolujeme si Vás touto cestou informovat, že v pracovním týdnu od 06. 07. do 10. 07. 2020 nebude z důvodu celozávodní dovolené probíhat expedice zboží.

17.6.2020
Sdružení EPS ČR

Několik posledních roků dosahovaly letní teploty rekordních výšek. Extrémní letní sezony budou podle odborníků do budoucna pravidlem. Správná izolace domů a bytů pomáhá udržet v obydlích tepelný komfort, který dá odpočinout lidskému organismu od úmorného vedra. Správné zateplení pomůže i peněženkám spotřebitelů. Ročně mohou ušetřit až desetitisíce.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama