Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Větrání a klimatizace
Archiv zpráv od 25.2.2021 do 8.4.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

7.4.2021
PERFEKTUM Group, s.r.o.

Novinka 2021: Odvlhčovač typu multipurpose pro intenzivní nasazení je skvělým řešením, ať už pro osobní či profesní účely. Objevte a využijte jeho nemalé přednosti.

2.4.2021
JANKA Radotín, a.s.

Čistota vnitřního prostředí budov je velmi diskutované téma vzhledem k současné pandemické situaci. Je nutné se zamyslet nad možnostmi řešení, jak chránit osoby a vytvořit takové prostředí, ve kterém se budeme cítit bezpečně.

1.4.2021
Merxu s.r.o.

Doprava je na nás a při častějším nakupování zvyšujete svoji slevu! Čím větší nákup - tím vyšší bonus. Velikost bonusu závisí na čisté hodnotě nákupu provedeného do jednoho měsíce.

29.3.2021
AIRFLOW Lufttechnik GmbH, organizační složka Praha

V běžné praxi se dnes při měření průtoku v potrubí používají buď termické anemometry nebo Prandtlovy sondy. V obou případech sondy nepokryjí svojí délkou rozměr potrubí větší než 1000 mm.

19.3.2021
Recuair s.r.o.

Kašel, kýchání, různé druhy vyrážky, suchá popraskaná kůže, apatie, svědění. To jsou nejčastější projevy alergie přecházející v dalších stádiích do astmatu.

16.3.2021
Procontent s.r.o.

Digestoř je v každé kuchyni nezbytností, neboť dokáže vyčistit vzduch prosycený výpary z vaření. Aby ale plnila adekvátně svou funkci, je potřeba si vybrat digestoř správně. Které parametry je nutné zohlednit?

10.3.2021
ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o.

Společnost ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o. představuje novou řadu diagonálních ventilátorů TD-EVO, které vycházejí ze spojení oblíbených typů TD-MIXVENT a TD-SILENT.

6.3.2021
ATREA s.r.o.

I přes těžkou dobu nechceme zapomínat na ostatní, kterým můžeme trochu pomoci. Dětské oddělení psychiatrie při Krajské nemocnici Liberec potřebovalo pro tamní děti a adolescenty sportovní vybavení, jelikož sport je důležitou relaxační terapií.

2.3.2021
Merxu s.r.o.

B2B obchodní portál merXu.com nabízí na výběr přes 500.000 produktů od více než tisícovky dodavatelů ze střední a východní Evropy. Firmy a živnostníci na merXu.com najdou produkty z kategorií Stavebniny, Nářadí, Ochranné prostředky, Elektrotechnika a osvětlení, Topení a instalace a dalších.

2.3.2021
Recuair s.r.o.

Stojíte u okna, přestože se vám chce spát, větráte. Oknem. Proudí okolo vás studený zimní vzduch a vy máte super pocit, že děláte cosi pro své zdraví.

2.3.2021
Cech topenářů a instalatérů ČR

Na základě spolupráce s Asociací nanotechnologického průmyslu ČR vám Cech topenářů a instalatérů České republiky nabízí možnost objednání nanovlákenné respirátory od českých značek, a to od nanofirem PARDAM NANO4FIBERS a SPUR.

28.2.2021
Klarstein.cz

Při výběru odsavače par nebo recirkulace bychom se měli rozhodovat nejen podle vzhledu, ale i podle velikosti kuchyně, spotřeby energií nebo umístění varné desky.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama