Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Větrání a klimatizace
Archiv zpráv od 18.5.2021 do 13.7.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

8.7.2021
IVAR CS spol. s r.o.

Nabídka regulací teplovodního podlahového vytápění na trhu neustále roste, ale stává se, že pokud zákazník vyžaduje konkrétní zadání, ne vždy nalezne produkt, jehož ovládání by bylo zcela jednoduché a nevyžadovalo složité nastavování.

6.7.2021
Ziehl-Abegg s.r.o. Brno

Investice ve výši 36 milionů EUR nejen poskytne další prostor pro výrobu energeticky účinných produktů společnosti Ziehl-Abegg, ale v budoucnu také vytvoří 180 nových pracovních míst.

29.6.2021
Panasonic (divize tepelná čerpadla a klimatizační technika)

Společnost Panasonic Heating & Cooling Solutions oznámila, že její vysoce účinná tepelná čerpadla Aquarea All-in-One Compact, Aquarea Bi-Bloc a větrací jednotka s rekuperací tepla byly certifikovány jako Passive House Component (komponent vhodný do pasivního domu) respektovanou německou organizací Passive House Institute (PHI).

28.6.2021
AIRFLOW Lufttechnik GmbH, organizační složka Praha

Naše firma používá nejkvalitnější a nejpřesnější termické senzory.

Realizace Whisper AIR „Top-connection“ v kancelářské budově, Nizozemí.
13.6.2021
2VV s.r.o.

Letošní velmi specifický školní rok se nezadržitelně blíží do finále, a tak nastává ideální chvíle ke zvážení, jak školní prostory připravit na ten další.

X-GRILLE modular
12.6.2021
Trox Austria GmbH, organizační složka

Pro zjednodušení přehlednosti portfolia, návrhu a montáže větracích mřížek vyvinula společnost TROX novou větrací mřížku X-GRILLE modular.

11.6.2021
IVAR CS spol. s r.o.

Chtěli bychom Vás informovat, že na základě zvýšeného zájmu o novou firemní verzi moderního grafického výpočtového programu TechCON X 9.2 ICS bylo rozhodnuto vedením společnosti IVAR CS spol. s r.o. o zakoupení multilicence, která nám umožní vyjít vstříc všem potencionálním zájemcům nejenom o program jako takový, ale i o spolupráci s naší společností.

8.6.2021
Trane ČR spol. s.ro.

Léto přináší krásné počasí, ale zároveň se jedná o zatěžkávací zkoušku chladicích strojů. Jak se připravit na případný nedostatek výkonu nebo výpadek chladiče?

5.6.2021
ATREA s.r.o.

Dovolujeme si Vás touto cestou informovat, že v pracovním týdnu od 05. 07. do 09. 07. 20201 nebude z důvodu celozávodní dovolené probíhat expedice zboží.

3.6.2021
Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.

Dosáhněte maximální účinnosti, aniž byste se museli obávat o pohodlí hostů! Neúčinná čerpadla někdy spotřebovávají zbytečně velké množství energie a vody, což může představovat velký zásah do vašich financí.

31.5.2021
Multi-VAC spol. s r.o.

Jedna z dalších úspěšných instalací proběhla v Pardubicích za použití střešních ventilátorů FVC. Pro instalaci jsou použity jednootáčkové ventilátory FCV566-T od (MAICO ITALIA Spa, Dynair) s vertikálním výfukem, který omezí šíření hluku do okolí.

28.5.2021
A - INVENT s.r.o.

Od května 2021 se rozrostla produktová nabídka značky inVENTer o další typ větracích přístrojů – Nordic. Venkovní ukončení větracích přístrojů inVENTer typu Nordic bylo vyvinuto speciálně pro zateplené fasády a fasády s klinkerovou povrchovou úpravou.

24.5.2021
KLIMAVEX CZ

Sezona instalací klimatizačních jednotek se rozbíhá a častým problémem bývá odvod kondenzátu tam, kde jej není možné odvést pomocí samospádu. KLIMAVEX představuje řešení - čerpadla Sauermann.

24.5.2021
Protronix s.r.o.

V minulém díle jsme se zmínili o tzv. těkavých organických látkách neboli VOC. VOC se nacházejí jak v lidském dechu, tak se uvolňují potem, dýcháním pokožky a také se odpařují (těkají) z různých povrchů.

23.5.2021
STIEBEL ELTRON spol. s r.o.

Při navrhování nových staveb se architekti čím dál více střetávají s požadavky udržitelné výstavby, a to nejen co se týče ekologie, ale také se zapojením technických zařízení, která zlepšují vnitřní prostředí domu a dotvářejí celkový dojem z budovy.

21.5.2021
ABF, a.s.

Podzim letošního roku bude opět patřit nejvýznamnějšímu stavebnímu veletrhu u nás. Ve dnech 21. až 25. září proběhne již 32. ročník veletrhu FOR ARCH, a to opět na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Kromě tradiční oborové skladby, kterou FOR ARCH nabízí, se letošní nabídka vystavovatelů rozšíří díky mimořádnému souběhu s veletrhem nábytku FOR INTERIOR. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

20.5.2021
Viega s.r.o.

Kamenice nad Lipou je mezi turisty oblíbené město v okrese Pelhřimov. Jeho historické jádro je městskou památkovou zónou. Zahrnuje Městské muzeum, Kamenický zámek se zámeckým parkem, a i nově zrekonstruovaný Kamenický pivovar, který je umístěn v bezprostřední blízkosti zámku.

18.5.2021
Topíte.cz

Přejete si ochladit vzduch ve vaší domácnosti (v kanceláři, v restauraci)? Topíte experty můžete oslovit kdykoliv během roku.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama