Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Větrání a klimatizace
Archiv zpráv od 24.5.2021 do 15.7.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

15.7.2021
Daikin Airconditioning Central Europe - Czech Republic spol. s r.o.

Ve vnitřních městských nebo obytných oblastech, kde jsou budovy postaveny blíže u sebe, obvykle platí přísná hluková omezení. To znamená, že vysoce účinné zařízení HVAC pro dekarbonizaci prostor může z hlediska těchto předpisů představovat problém.

14.7.2021
A - INVENT s.r.o.

V kanceláři, kde je přítomný větší počet lidí, se mohou aerosoly kontaminované viry velmi rychle šířit a zvyšovat tím riziko přenosu infekce.

14.7.2021
Protronix s.r.o.

Co si můžete představit, když se řekne radon a jaká nebezpečí přináší? Radon je bezbarvý radioaktivní plyn, který vzniká rozpadem uranu. Radon nemá žádnou chuť ani zápach a uvolňuje se ze zemského podloží.

8.7.2021
IVAR CS spol. s r.o.

Nabídka regulací teplovodního podlahového vytápění na trhu neustále roste, ale stává se, že pokud zákazník vyžaduje konkrétní zadání, ne vždy nalezne produkt, jehož ovládání by bylo zcela jednoduché a nevyžadovalo složité nastavování.

6.7.2021
Ziehl-Abegg s.r.o. Brno

Investice ve výši 36 milionů EUR nejen poskytne další prostor pro výrobu energeticky účinných produktů společnosti Ziehl-Abegg, ale v budoucnu také vytvoří 180 nových pracovních míst.

29.6.2021
Panasonic (divize tepelná čerpadla a klimatizační technika)

Společnost Panasonic Heating & Cooling Solutions oznámila, že její vysoce účinná tepelná čerpadla Aquarea All-in-One Compact, Aquarea Bi-Bloc a větrací jednotka s rekuperací tepla byly certifikovány jako Passive House Component (komponent vhodný do pasivního domu) respektovanou německou organizací Passive House Institute (PHI).

28.6.2021
AIRFLOW Lufttechnik GmbH, organizační složka Praha

Naše firma používá nejkvalitnější a nejpřesnější termické senzory.

Realizace Whisper AIR „Top-connection“ v kancelářské budově, Nizozemí.
13.6.2021
2VV s.r.o.

Letošní velmi specifický školní rok se nezadržitelně blíží do finále, a tak nastává ideální chvíle ke zvážení, jak školní prostory připravit na ten další.

X-GRILLE modular
12.6.2021
Trox Austria GmbH, organizační složka

Pro zjednodušení přehlednosti portfolia, návrhu a montáže větracích mřížek vyvinula společnost TROX novou větrací mřížku X-GRILLE modular.

11.6.2021
IVAR CS spol. s r.o.

Chtěli bychom Vás informovat, že na základě zvýšeného zájmu o novou firemní verzi moderního grafického výpočtového programu TechCON X 9.2 ICS bylo rozhodnuto vedením společnosti IVAR CS spol. s r.o. o zakoupení multilicence, která nám umožní vyjít vstříc všem potencionálním zájemcům nejenom o program jako takový, ale i o spolupráci s naší společností.

8.6.2021
Trane ČR spol. s.ro.

Léto přináší krásné počasí, ale zároveň se jedná o zatěžkávací zkoušku chladicích strojů. Jak se připravit na případný nedostatek výkonu nebo výpadek chladiče?

5.6.2021
ATREA s.r.o.

Dovolujeme si Vás touto cestou informovat, že v pracovním týdnu od 05. 07. do 09. 07. 20201 nebude z důvodu celozávodní dovolené probíhat expedice zboží.

3.6.2021
Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.

Dosáhněte maximální účinnosti, aniž byste se museli obávat o pohodlí hostů! Neúčinná čerpadla někdy spotřebovávají zbytečně velké množství energie a vody, což může představovat velký zásah do vašich financí.

31.5.2021
Multi-VAC spol. s r.o.

Jedna z dalších úspěšných instalací proběhla v Pardubicích za použití střešních ventilátorů FVC. Pro instalaci jsou použity jednootáčkové ventilátory FCV566-T od (MAICO ITALIA Spa, Dynair) s vertikálním výfukem, který omezí šíření hluku do okolí.

28.5.2021
A - INVENT s.r.o.

Od května 2021 se rozrostla produktová nabídka značky inVENTer o další typ větracích přístrojů – Nordic. Venkovní ukončení větracích přístrojů inVENTer typu Nordic bylo vyvinuto speciálně pro zateplené fasády a fasády s klinkerovou povrchovou úpravou.

24.5.2021
KLIMAVEX CZ

Sezona instalací klimatizačních jednotek se rozbíhá a častým problémem bývá odvod kondenzátu tam, kde jej není možné odvést pomocí samospádu. KLIMAVEX představuje řešení - čerpadla Sauermann.

24.5.2021
Protronix s.r.o.

V minulém díle jsme se zmínili o tzv. těkavých organických látkách neboli VOC. VOC se nacházejí jak v lidském dechu, tak se uvolňují potem, dýcháním pokožky a také se odpařují (těkají) z různých povrchů.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama