Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Větrání a klimatizace
Archiv zpráv od 11.12.2023 do 11.3.2024
zpět na aktuální zprávy

11.3.2024
DANFOSS, s. r. o.

Zúčastníme se veletrhu Mostra Convegno Expocomfort 2024, hala 11 – stánek N31, který se koná od 12. do 15. března v Miláně v Itálii. V rámci tématu „Změňte svou perspektivu“ vyzveme účastníky, aby se znovu podívali na to, jak společnost Danfoss přispívá k dekarbonizaci.

6.3.2024
Panasonic (divize tepelná čerpadla a klimatizační technika)

AC Select je nový online nástroj navržený společností Panasonic Heating & Cooling Solutions, který je určen profesionálům v oblasti vytápění, větrání a klimatizace. Nabízí komplexní a uživatelsky přívětivou pomoc při projektování optimálního systému vytápění a chlazení.

1.3.2024
XPJ TRADE s.r.o.

Nakup VZT potrubí CLIMAVER® 360 a za každou paletu získej dárky! Akce trvá od března do června 2024. Odměny JBL jsou nachystány za nákup min. 300 m2 vzduchotechnického systému CLIMAVER® 360.

21.2.2024
NEDERMAN CR, s.r.o.

Globální společnost Nederman, která se zabývá technologiemi v oblasti životního prostředí, uvádí na trh nový systém pro filtraci vzduchu MCP Air Purification Tower s nepřetržitou filtrací, který je určen k ochraně pracovníků před nebezpečnými látkami v ovzduší ve výrobních provozech.

19.2.2024
AIRFLOW Lufttechnik GmbH, organizační složka Praha

Mezinárodní veletrh AQUA-THERM začne za několik dní a my jsme rádi, že se této největší přehlídky technického zařízení budov aktivně účastníme.

12.2.2024
Hoval spol. s r.o.

Nevíte si rady, jak zajistit ideální mikroklima ve sportovní hale? Jak zajistit stěžejní výbornou kvalitu vzduchu, tepelnou pohodu a v neposlední řadě i světelnou a akustickou pohodu? Pak čtěte dál...

12.2.2024
AIRFLOW Lufttechnik GmbH, organizační složka Praha

Po dvou letech jsme se vrátili do laboratoří ČVUT a naplno využili možnosti měřit nejrůznější vzduchotechnické parametry.

9.2.2024
SENSIT s. r. o.

Potřebujete přenést informaci o teplotě na desítky až stovky metrů od místa měření? Využijte k tomu převodníky, které slouží k převodu odporového signálu na proudový, napěťový nebo digitální výstup.

7.2.2024
Systemair, a.s.

Společnost Systemair přináší ideální řešení v podobě prvků řady OV, které zajišťují přenos vzduchu skrz otvor ve stěně se zaměřením na útlum nežádoucího přenosu zvuku.

Zdroj obrázku: Alextype – stock.adobe.com
18.1.2024
CRITERION s.r.o.

Primavent je předním hráčem v oblasti vzduchotechniky, poskytuje revoluční řešení nejen pro firemní a stavební projekty. Inovativní produkty a systémy splňují nejvyšší standardy kvality, díky čemuž přináší komfortní a zdravé prostředí v interiéru. Ať už jde o rekuperaci vzduchu, průmyslové ventilátory či další vzduchotechniku.

12.1.2024
TESTO, s. r. o.

Společnost Testo Česká republika si Vás tímto dovoluje pozvat do své expozice na 29. ročníku mezinárodní odborné výstavy INFOTHERMA 2024. Najdete nás v pavilonu NA1 na stánku číslo 031 a to ve dnech 22.1.-25.1.2024 na Výstavišti Černá louka v Ostravě.

10.1.2024
SENSIT s. r. o.

Mějte kvalitu vzduchu pod kontrolou s kombinovanými snímači SENSIT. Monitorování mikroklimatických faktorů zefektivní regulaci vzduchu a zajistí příjemné klima doma, ve veřejných prostorech i dopravě.

4.1.2024
Progres Partners Advertising, s.r.o.

MCE – Mostra Convegno Expocomfort v italském Miláně patří k největším evropským veletrhům v oboru technických zařízení budov. Po dvou letech opět nabídne jedinečnou příležitost seznámit se s nejnovějšími technologiemi v oblasti HVAC&R a s řešeními a systémy pro chytré budovy v komerčním, průmyslovém a rezidenčním sektoru.

18.12.2023
Systemair, a.s.

Nízké vnitřní tlakové ztráty snižují spotřebu elektrické energie na minimum, což potvrzují nízké hodnoty SFP. Funkce řízení přenosu vlhkosti zajišťuje optimální kvalitu vnitřního vzduchu (IAQ).

11.12.2023
Colt International, s.r.o.

Fyzikální princip větrné věže ve spojení s podzemními kanály společně tvoří historický adiabatický chladič


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama