Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Větrání a klimatizace
Archiv zpráv od 25.2.2022 do 26.4.2022

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

13.4.2022
Yello

Společnost Yello začátkem března vyprodala svou předkoupenou zásobu energií za zvýhodněné ceny, a proto přistoupila k úpravě své produktové nabídky. Jako alternativní dodavatel elektřiny a plynu pro celou Českou republiku mění od 1. května 2022 výši svých tarifů.

4.4.2022
VentiAir s.r.o.

VZT jednotky VentiAir jsou jistota pro Vás i Vaše partnery. Jednotky procházejí složitým procesem certifikace několika certifikačních autorit. Jaké jsou komponenty a výhody použité konstrukce?

4.4.2022
AIRFLOW Lufttechnik GmbH, organizační složka Praha

Nejen v nemocnicích se setkáváme stále častěji s využitím anemostatů jako přívodních i odvodních prvků VZT systémů, které je samozřejmě nutné po instalaci správně se shodě s projektem zaregulovat.

1.4.2022
DRUŽSTEVNÍ ZÁVODY DRAŽICE - strojírna, s. r. o.

Společnost DZ Dražice, největší český výrobce ohřívačů vody a výhradní dovozce tepelných čerpadel NIBE, otevírá novou divizi se zaměřením na fotovoltaická řešení. Jejím vedoucím a zároveň manažerem pro obchodní rozvoj se stal Luboš Vrbata, který disponuje bohatými zkušenostmi z vyšších manažerských postů v energetické společnosti E.ON Energie.

1.4.2022
FN-NANO s.r.o.

Na první pohled vypadají úplně stejně, jako ostatní kanceláře podobného typu. Co Vás ale při vstupu do nich ihned překvapí, je vzduch, který je zde cítit tak nějak čistěji. Rozdíl mezi venkovní chodbou a prostory kanceláří je okamžitě patrný.

29.3.2022

Studentský tým FIRSTLIFE, který se účastní mezinárodní soutěže v udržitelné výstavbě Solar Decathlon 21/22, zahajuje tuto středu ve 14:00 výstavbu prezentační jednotky na půdě Univerzitního centra energeticky efektivních budov ČVUT v Buštěhradě.

21.3.2022
A - INVENT s.r.o.

Firma A-INVENT s.r.o. uvedla na trh další inovaci firmy inVENTer® GmbH určenou pro dřevostavby a to, stavební prvek Woodplex. Woodplex je stavební prvek určený pro dřevostavby osazané decentrálním větracím systémem.

19.3.2022
Yello

Energetická krize ukázala na zranitelnost jednotného trhu. Pod tlakem zvyšování cen a vlivem špatného plánování se ze dne na den zákazníci některých dalších dodavatelů mohou ocitnout v režimu DPI a platit nehorázné sumy jak za plyn, tak elektřinu.

18.3.2022
Cech topenářů a instalatérů ČR

Cech topenářů a instalatérů České republiky Vás zve na návštěvu veletrhu AQUATHERM PRAHA 2022. Využijte nabídky na volný vstup.

18.3.2022
REMS Česká republika s.r.o.

Elektrický stavební ventilátor pro průmyslové použití. K větrání a odvětrání místností, meziprostor, šachet, dutin a k vzduchovému chlazení strojů, párty stanů, hal na konání společenských akcí.

8.3.2022
BELIMO CZ spol. s r.o.

Roadshow Belimo bude putovat po České republice od 1. do 8. března 2022 a zastaví se na dvou místech, v Praze a v Brně. Navštivte nás v kamionu a seznamte se s nejnovějším vývojem. Těšíme se na vás.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama