Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Větrání a klimatizace
Archiv zpráv od 15.10.2022 do 23.12.2022

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

23.12.2022
Panasonic (divize tepelná čerpadla a klimatizační technika)

Zařízení lze použít pro uvádění do provozu, údržbu a odstraňování problémů u všech modelů Panasonic CO2. To uživateli umožňuje rychlý a spolehlivý přístup k datům svých kondenzačních jednotek.

21.12.2022
Panasonic (divize tepelná čerpadla a klimatizační technika)

VRF designer je nástroj na Pro Clubu s mnoha funkcemi umožňujícími efektivnější proces navrhování, např. automatické potrubí a kabeláž, převedené povinnosti pro podmínky a potrubí, Auto CAD (DXF), export do Excelu a PDF a mnoho dalších.

18.12.2022
A - INVENT s.r.o.

Firma A-INVENT s.r.o. výhradní dovozce decentrálních větracích systémů se zpětným ziskem tepla inVENTer® by touto cestou ráda poděkovala všem svým obchodním partnerům za obětavou spolupráci v tomto dalším náročném roce.

15.12.2022
PERFEKTUM Group, s.r.o.

Trpí váš interiér nadměrnou vlhkostí nebo suchem? Pracujete na vytvoření stabilní mikroklimatické zóny? A proč kontrolovat vlhkost? Najděte odpovědi a vyřešte problém správné vlhkosti už pro vždy.

18.11.2022
SENSIT s. r. o.

Spínače teploty TSDD jsou konstruovány jako dvoustavové regulátory (regulace ON/OFF), které porovnávají nastavenou a okamžitou teplotu.

7.11.2022
AIRFLOW Lufttechnik GmbH, organizační složka Praha

Více než kdy jindy se s dramatickým nárůstem cen energií klade větší důraz na kvalitu a těsnost vzduchotechnických rozvodů.

Seminář Větrání bytů a rodinných domů, ilustrační foto, zdroj STP
5.11.2022
STP - Společnost pro techniku prostředí

Společnost pro techniku prostředí, odborná sekce Klimatizace a větrání připravuje seminář Větrání bytů a rodinných domů v listopadu v Praze.

2.11.2022
SENSIT s. r. o.

Správné nastavení klimatu v místnostech, vede k lepší koncentraci a mozkové aktivitě a také zároveň i k vyššímu pracovnímu nasazení a vytváří tak prostředí, ve kterém se cítíme příjemně a komfortně.

2.11.2022
Panasonic (divize tepelná čerpadla a klimatizační technika)

Společnost Panasonic Heating & Cooling Solutions uvedla v říjnu na český trh air-e – svůj první samostatný generátor nanoe™X. Tato technologie dokáže v interiéru mimořádně účinně eliminovat ze vzduchu viry, pyly, bakterie, plísně i zápach.

26.10.2022
FN-NANO s.r.o.

Pojďme si uvést konkrétní příklad, jak se s tímto problémem lze vypořádat. Svoje zkušenosti nám svěřila paní Blanka Zajíčková, ředitelka marketingu ve společnosti FN-NANO s.r.o., která nám popisuje, jak se z běžných kanceláří staly nejbezpečnější kanceláře na světě.

25.10.2022
Merxu s.r.o.

Ekonomická krize se blíží velmi rychle. Doufejme, že současná situace skončí jinak. Abyste se však nemuseli o budoucnost bát, vyplatí se připravit svou firmu na nejhorší a využít příležitostí, které trh aktuálně nabízí.

19.10.2022
FN-NANO s.r.o.

Žijeme v hektické době a většinu času trávíme uvnitř budov. Býváme často unavení, zesláblí, ospalí, bolí nás hlava, pálí oči a náš imunitní systém se stává oslabeným. Jsme tedy více náchylní na viry a bakterie, které na nás ze všech stran útočí.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama