Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Větrání a klimatizace
Archiv zpráv od 4.3.2021 do 20.4.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

20.4.2021
Stavoklima s. r. o.

Stavoklima s.r.o. přichází s novou komfortní vzduchovou clonou EASY. Kompaktní rozměry - příjemně decentní design - rozšířené možnosti ovládání.

16.4.2021
SEVENTILATION

Moderní dům s rovnou střechou vyrostl v několika měsících na klidném místě v okrajové části Plzně. Podle projektové dokumentace bylo nainstalováno 6 větracích jednotek SEVi 160 Plus s kvalitní protihlukovou izolací a centrální řídící jednotka SEC 20 BF s pohodlným a přehledným ovládáním.

13.4.2021
Daikin Airconditioning Central Europe - Czech Republic spol. s r.o.

Dosahuje celoroční účinnosti pro chlazení i vytápění třídy A+++ a navíc díky posílenému topnému výkonu vytopí místnost na požadovanou teplotu o 14 % rychleji než jiná klimatizace.

9.4.2021
SEVENTILATION

Každý dům potřebuje kvalitní větrání a dřevostavby nejsou výjimkou. Rekuperace SEVi 160 větrá moderní domy Easy Homes.

7.4.2021
PERFEKTUM Group, s.r.o.

Novinka 2021: Odvlhčovač typu multipurpose pro intenzivní nasazení je skvělým řešením, ať už pro osobní či profesní účely. Objevte a využijte jeho nemalé přednosti.

2.4.2021
JANKA Radotín, a.s.

Čistota vnitřního prostředí budov je velmi diskutované téma vzhledem k současné pandemické situaci. Je nutné se zamyslet nad možnostmi řešení, jak chránit osoby a vytvořit takové prostředí, ve kterém se budeme cítit bezpečně.

1.4.2021
Merxu s.r.o.

Doprava je na nás a při častějším nakupování zvyšujete svoji slevu! Čím větší nákup - tím vyšší bonus. Velikost bonusu závisí na čisté hodnotě nákupu provedeného do jednoho měsíce.

29.3.2021
AIRFLOW Lufttechnik GmbH, organizační složka Praha

V běžné praxi se dnes při měření průtoku v potrubí používají buď termické anemometry nebo Prandtlovy sondy. V obou případech sondy nepokryjí svojí délkou rozměr potrubí větší než 1000 mm.

19.3.2021
Recuair s.r.o.

Kašel, kýchání, různé druhy vyrážky, suchá popraskaná kůže, apatie, svědění. To jsou nejčastější projevy alergie přecházející v dalších stádiích do astmatu.

16.3.2021
Procontent s.r.o.

Digestoř je v každé kuchyni nezbytností, neboť dokáže vyčistit vzduch prosycený výpary z vaření. Aby ale plnila adekvátně svou funkci, je potřeba si vybrat digestoř správně. Které parametry je nutné zohlednit?

10.3.2021
ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o.

Společnost ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o. představuje novou řadu diagonálních ventilátorů TD-EVO, které vycházejí ze spojení oblíbených typů TD-MIXVENT a TD-SILENT.

6.3.2021
ATREA s.r.o.

I přes těžkou dobu nechceme zapomínat na ostatní, kterým můžeme trochu pomoci. Dětské oddělení psychiatrie při Krajské nemocnici Liberec potřebovalo pro tamní děti a adolescenty sportovní vybavení, jelikož sport je důležitou relaxační terapií.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama